Šport

Boj o titul vrcholí

Boj o titul vrcholí (Foto: Henrieta Hlinková)

Zápasy základnej časti futbalovej miniligy sú za nami a spoločne sa môžeme tešiť na play-off. Ešte predtým vám však ponúkame kompletné výsledky a tabuľky skupinovej fázy.

Jaščurky bez prehry

V 1. lige vedie tím Jaščurky, ktorý neprehral ani v jednom zápase a na svojom konte má 18 bodov. S piatimi víťazstvami a jednou prehrou sa na druhom mieste nachádza mužstvo ŠK Mašiny, ktoré v šiestich zápasoch nazbieralo 15 bodov. Tretia priečka patrí tímu TIGRI CZ, ktorý má na svojom konte 12 bodov za 4 výhry a 2 prehry.

Najlepším strelcom 1. ligy sa stal Daniel Hreha z Dixielandu, ktorý nastrieľal 24 gólov. Na druhom mieste je Matej Ladislav Vrabel s 20 gólmi. Na tretej priečke figuruje Samo Michniewicz hrajúci za Jaščurky, ktorý má na svojom konte 16 presných zásahov.

V 2. lige vedie Spartuk

Najviac získaných bodov z tímov hrajúcich v 2. lige má Spartuk. Na svojom konte majú 18 bodov za 6 výhier a 1 prehru. Na druhom mieste sa nachádza ABSOLUT TEAM s 15 bodmi. Rovnaký počet bodov patrí aj tímu na tretej priečke, FK Šlifkare získali 15 bodov taktiež vďaka 5 víťazstvám a 2 prehrám.

7 zápasov a 27 gólov

Najlepším strelcom základnej časti sa stal Maksym Stetsenko hrajúci za UKRboys, ktorý nastrieľal súperom 27 gólov. 24 presných zásahov má na svojom konte Volodymyr Harnovdi. Tretím najlepším strelcom sa stal Viktor Slavskiy s 19 gólmi.

(Foto: Henrieta Hlinková)

Týždenná sumarizácia

Pondelok, 5. 11. 2018

Absolut team – FC Filo 9 : 2
Ottomany – Legia 11 : 7
UKRboys – Spartuk 8 : 15
Crvena zvezda – BS&VS 7 : 6

Utorok, 6. 11. 2018

FK ŠLIFKARE – OTTOMANY 8 : 11
BS&VS – DIXIELAND 7 : 11
FK ŠLIFKARE – ABSOLUT TEAM 10 : 14

Streda, 7. 11. 2018

FK ŠLIFKARE – FC FILO 11 : 6
ŠK MAŠINY – ŠK MAŠINY ACADEMY 21 : 10

Bližšie informácie si môžete prezrieť na stránke http://www.miniligapu.sk/.

Avatar

Henrieta Hlinková

Študentka mediálnych štúdií, ktorá sa riadi tým, že mlčanie je jednou z vlastností dokonalosti. Miluje ruže, literatúru, cyklistiku, malinový čaj a nedá dopustiť na svojich štvornohých miláčikov. Na svete nenávidí nespravodlivosť. Srdce sa jej rozbúši pri futbale a jej snom je navštíviť zápas Bayernu Mníchov. Zbožňuje atmosféru Talianska a k jej romantickej duši patrí túžba navštíviť Santorini a precestovať celý Apeninský polostrov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *