Lifestyle

Červený rúž je stále hitom!

Hodí sa červený rúž všetkým ženám? (Foto: pixabay.com)

Nosí sa už od nepamäti a túto jeseň je jedným z najväčších trendov líčenia. Je rovnako symbolom ženskosti a zmyselnosti. Nebojte sa ho nosiť! O čo vlastne ide?

Červený rúž už dávno nie je len  prvkom hodiacim sa na večernú príležitosť. Dnes ho môžete nosiť nonstop. Ak chcete byť zmyselná a očarujúca počas celého dňa, určite si ho zamilujete. Prinášame vám päť trikov, ktoré vám pri jeho nosení pomôžu.

Najlepší priatelia každej ženy – dobré čítanie, kvalitná káva a univerzálny rúž (Foto: pixabay.com)

#1 Červený rúž ako súčasť denného líčenia

Ak chcete nosiť výrazný červený rúž počas dňa, nezvýrazňujte už nič iné. Na dymové líčenie očí zabudnite. Použite len linku a špirálu na oči. Líčka prípadne zvýraznite lícenkou.

#2 Červená púta pozornosť, no nezakrýva

Výrazný a sýty rúž na vašich perách priťahuje pohľady. Dajte si preto extra záležať na zamaskovaní prípadných nedokonalostí vašej pleti. Vyhnete sa tak trapasom aj väčším faux pas.

Kto by sa z toľkej vášne a lásky mohol cítiť po červených bozkoch smutne? (Foto: pixabay.com)

#3 Myslite o dva kroky vopred

Kľúčovým slovom sa musí stať peeling. Použite ho na pery pred nanesením rúžu. Tak zbavíte pery odumretých buniek a suchej vrstvy kože na perách. Tie potom budú jemnejšie a vláčnejšie a váš rúž bude vyzerať značne lepšie a atraktívnejšie.

#4 Aj tie najlepšie obrazy majú svoj rám

Nezabudnite na kontúrovaciu ceruzku. Pri takomto líčení treba dbať na presné línie. Nie je predsa nič horšie ako rozmazaný či rozpitý rúž.

#5 Myslite na to, čo sa vám hodí

Ak patríte k tým, ktoré majú pery užšie, používajte svetlejšie farby rúžov. Ak chcete pery opticky zväčšiť, do stredu pier aplikujte lesk. Naopak, ak máte plnšie pery, voľte matné rúže a lesku sa vyhýbajte.

 

Na článku spolupracovali Lenka Švihlová a Viktória Koósová.

Avatar

Lenka Švihlová

Študentka mediálnych štúdií, ktorá miluje pozerať sa na veci z viacerých uhlov pohľadu. Nielen prizmou študenta. Svet jej už ukázal, že pravdu nemôžeš nájsť, môžeš ju len vytvoriť, a pravda nie je len jedna. Nedokáže sa zmieriť s nespravodlivosťou. Miluje kuraciu pečienku s ryžou, módu, aktívny životný štýl a vždy si rada vychutná šálku kávy s priateľmi.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *