Kultúra

Čo nám ponúkne CINEMAX počas prvého novembrového týždňa ?

Zdroj: Pexels

O lákavé snímky v programe nebude núdza, CINEMAX do kín nasadil široký výber z filmovej produkcie. V nákupných centrách Novum a MAX si diváci môžu vybrať z ponuky viacerých žánrov.

Nasledujúci týždeň prinesie dve filmové premiéry. Česká komédia Za všetkým hľadaj ženu a americká kriminálna dráma Amsterdam prídu do kín vo štvrtok 3. 11. 2022.

Za všetkým hľadaj ženu

Zdroj: cinemax.sk

Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) s priateľom neprežíva práve šťastné obdobie a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá… avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. Osobitá vzťahová komédia s hviezdnym hereckým obsadením a množstvom slovného aj situačného humoru.

 

 

Amsterdam

Zdroj: IMDB

Dej sa odohráva v 30. rokoch minulého storočia a sleduje troch priateľov, ktorí sa stanú svedkami vraždy, sami sa stanú podozrivými a odhalia jedno z najškandalóznejších sprisahaní v amerických dejinách. Americká kriminálna dráma bude mať hviezdne herecké zastúpenie. V hlavných úlohách sa predstavia Christian Bale, Margot Robbie a John David Washington.

 

 

 

Pestrý výber z októbrových filmov

Zdroj: cinemax.sk

V prvom týždni novembrového programu nebudú chýbať ani premiéry z minulého mesiaca. Jednou z najpríťažlivejších je komiksová adaptácia akčného sci-fi filmu Black Adam, ktorého v hlavnej úlohe stvárnil Dwayne Johnson. Fanúšikovia hororov si môžu vybrať z troch amerických filmov, Diablova korisť, Halloween končí a Úsmev.

Pre milovníkov zvierat sú v ponuke dva animované filmy. DC Liga superzvierat, v ktorom najlepší priateľ človeka získava superschopnosti a pomáha bojovať proti zločinu a rodinná animovaná komédia Krokodíl Lyle, ktorá zobrazuje medziľudské vzťahy z iného pohľadu.

Francúzska komediálna scéna má zastúpenie v dvoch filmoch, a to Klamár na plný úväzokZamestnanec mesiaca.

Z domácej tvorby CINEMAX ponúka milostnú drámu Piargy inšpirovanú novelou Františka Švantnera a romantickú komédiu Čierne na bielom koni. V dráme zo slovenského dedinského prostredia sa v hlavnej úlohe predstavila Judit Bárdos, ktorá je stredobodom pozornosti príbehu o nejasnej vine, láske a krutom treste. Na druhej strane komédia režiséra Rasťa Boroša rozpráva gangsterský príbeh z južného Slovenska.

Avatar

Tomáš Trembulák

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *