Komentáre

Editoriál 09/18

(Foto: pixabay.com)

Začal sa ďalší akademický rok, ďalší semester a čakajú nás ďalšie výzvy. Unipo Press počas letnej pauzy prešiel viacerými zmenami.

Trojka je vraj jedno z magických čísel. Niežeby som bola poverčivá, ale študujem literatúru. 🙂 V knihách sa tieto motívy vyskytujú často. Poďme však po poriadku. Čo má fungovanie Unipo Pressu s číslom tri? V prvom rade, ako ste si mohli všimnúť, náš časopis prešiel na novú doménu. V poradí je to tretia stránka, za čo tentokrát ďakujeme Filozofickej fakulte PU.

Ako študentka FF som začínala v redakcii ako jedna z mála študentov iného odboru ako mediálnych štúdií. To vás vôbec nemá odrádzať! 🙂 Práca v médiu ma priviedla k novým skúsenostiam, priateľstvám, pohľadom na svet. Časom som sa rozhodla študovať aj tento program a práca v časopise mi robí radosť už tretí rok. Počas svojho pôsobenia som mala možnosť sledovať, ako náš časopis rastie, ako pribúdajú redaktori, ako sa mu darí.

Trojka je asi ozaj čarovné číslo, keďže práve teraz som sa stala treťou šéfredaktorkou v poradí. Je mi cťou, že po dvoch výborných riaditeľoch môžem aj ja prispieť svojimi nápadmi a opäť posunúť Unipo Press do iných rovín. Držte mi, prosím, palce. Robíme to predsa pre vás, našich čitateľov. 🙂

 

 

Avatar

Študentka slovenského + anglického jazyka a literatúry. Práca v rôznych médiách (rádio, webmagazíny rôzneho druhu) ju priviedli aj k štúdiu mediálnych štúdií. Momentálne učí angličtinu a slovenčinu pre cudzincov, realizuje sa v Unipo Presse a často stráca čas na zákutiach internetu so smiešnymi videami psov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *