Spravodajstvo

Fitness zľava pre našich študentov

(Foto: FB SlyoFit)

Rád cvičíš? Posilňuješ? Chceš si vypracovať svalovú hmotu či zhodiť nejaké to kilo? Alebo chceš byť skrátka „fit“? Ak si aspoň na jednu z týchto otázok odpovedal kladne, tento článok je práve pre teba. 🙂

Fitnescentrum SlyoFit možno poznajú viacerí z vás, a to aj vďaka tomu, že sa nachádza v tesnej blízkosti našej univerzity. Práve táto „susedská blízkosť“ zapríčinila, že sa toto fitnescentrum rozhodlo pripraviť si pre študentov Prešovskej univerzity mimoriadnu zľavu v podobe zľavnenej permanentky, ktorú môžu využiť práve študenti denného štúdia.

Fitness priestory centra SlyoFit (Foto: FB SlyoFit)
(Foto: FB SlyoFit)

O podmienkach uplatnenia tejto zľavy, ako i o tom, čo všetko študentom ponúka, nám porozprával Tomáš Hrabovecký, manažér a osobný tréner fitnescentra SlyoFit: „Študenti Prešovskej univerzity sú čoraz častejšie našimi stálymi zákazníkmi. Ide najmä o študentov, ktorí takto aktívne využívajú pauzy počas dlhších prestávok medzi prednáškami či seminármi, no taktiež študentov bývajúcich na internáte, ktorí to k nám majú blízko a prídu si zacvičiť aj pred vyučovaním. Naše fitnescentrum sa preto rozhodlo študentom Prešovskej univerzity ponúknuť akciu v podobe mimoriadne zvýhodnenej mesačnej permanentky.“

Aj tu si môžu zacvičiť naši študenti, ktorí sa túto ponuku rozhodnú využiť (Foto: FB SlyoFit)

Ako sme zisťovali, táto zľava dáva našim študentom možnosť zakúpiť si mesačnú permanentku v cene 17,90 eur, pričom jej pôvodná cena je 33 eur.  Využiť ju môžu každý deň, vrátane víkendu, vždy od 10-tej do 15-tej hodiny.

Manažér a osobný tréner Tomáš Hrabovecký, ktorý nám poskytol rozhovor (Foto: FB Tomáš Hrabovecký)

Táto zľava prebieha od pondelka 29. februára a trvať bude do konca júna. Uplatniť si ju môže každý študent denného štúdia Prešovskej univerzity u nás na recepcii po predložení platnej ISIC karty,“upresňuje Tomáš Hrabovecký.

Dodal tiež, že zľava zahŕňa neobmedzené využívanie strojov zameraných na posilňovanie či kardio vo fitnes priestoroch centra.

Ak majú študenti záujem o niečo viac ako len cvičenie na strojoch, ktoré ponúka spomínaná zľava, v súčasnosti sme otvorili nové fitnescentrum na sídlisku Sekčov, kde si návštevníci môžu vyskúšať skupinové tréningy, ktoré ponúkajú napríklad aj tzv. piloxing, čiže cvičenie, ktoré v sebe zahŕňa tanec, box a pilates. Vyskúšať si môžu tiež jogu či pobyt v saune. Na svoje si môžu prísť i záujemcovia o pravidelné cvičenia pod vedením osobného trénera. Napríklad ja sa venujem najmä trénovaniu v podobe boxu či kondičných a kruhových tréningov,“ hovorí.

Dodal tiež, že síce v súčasnosti skupinové cvičenia, osobné tréningy ani sauna nie sú súčasťou aktuálnej zľavy, do budúcna pripravujú i ďalšie akcie, týkajúce sa rozšírených možností, ktoré toto fitnescentrum ponúka.

Milí naši študenti, ak teda máte záujem využiť takýmto spôsobom prestávky počas vyučovania či aktívne tráviť voľné víkendy, jednou z možností je práve táto zľava. 🙂

Dominika Sedláková

Študujem, čítam, píšem, hľadám, zisťujem, zaujímam sa..Rada sa s čitateľmi podelím o rôzne zaujímavé podujatia, rozhovory či o všeličo, čo mi cestou "len tak brnklo do nosa" :)