Lifestyle

V hlavnej úlohe – šikovné ruky a tvorivý duch

(Foto: pexels.com)

Milý tvorca, milá tvorkyňa. Máš šikovné rúčky, kreatívneho ducha a hŕbu originálnych produktov, ktoré vytváraš počas dlhých zimných večerov? Ak áno, tak si to práve ty, koho hľadáme, aby si predviedol svoju šikovnosť na stránkach nášho časopisu Unipo Press.

Oficiálny plagát akcie Made by student 3 (Foto: Janka Grušková)

Mesiace bežia rýchlejšie ako na páse a pomaly, ale isto prichádza ten správny čas (v supermarketoch už od októbra 😀 ) na to, aby sme sa opäť začali rozhliadať po vianočných darčekoch pre našich blízkych. Ak vás už nebavia tuctové predmety kričiace z výkladov obchodov a uprednostňujete vlastnoručne vyrobené maličkosti, ktorými tešíte svojich blízkych (nielen pod stromčekom), tak neváhajte a podeľte sa o ne aj s našimi čitateľmi. Odmenou vám bude nielen propagácia vašej tvorby na našich stránkach, ale aj možnosť predaja svojich produktov na ďalšej predvianočnej burze s názvom Made by student 3, ktorá sa uskutoční už 30. novembra na chodbách PU.

Pokiaľ vás naša výzva zaujala a radi sa pochválite originálnymi handmade výrobkami, tak píšte na emailovú adresu madebystudent@gmail.com, pričom nezabudnite pripojiť aj fotky svojich výtvorov. Uzávierka prihlášok pred akciou Made by student 3 bude 25. novembra. Už teraz sa na vás, milí „šikovníčkovia“, tešíme. 🙂

Simona Antolová

Som študentkou piateho ročníka mediálnych štúdií v Prešove. Vo voľnom čase rada varím, pečiem, čítam (hlavne Unipo-press :) ) a vybehnem niekam do prírody.