Spravodajstvo

Kalčetový turnaj

Vytvorte s priateľmi tím a nepremeškajte šancu skvelo sa zabaviť - a niečo popri tom aj vyhrať (Foto: pixabay.com)

Ťažký deň v škole. Niekoľko seminárov za sebou, krátke prestávky, málo kávy a k tomu ako bonus zápočet. Ako vhodnejšie stráviť večer po namáhavom pracovnom dni než v kruhu priateľov v blízkom podniku?

Marek Janík, Lukáš Rudolf a Ľubo Štefko si povedali, že v okolí univerzity je veľa ľudí, ktorí radi trávia čas hraním stolného futbalu. Preto sa rozhodli v spolupráci s barom Déjá Vu usporiadať Kalčetový turnaj.

Všetky dôležité informácie na jednom mieste (Foto: Organizátori turnaja)
Všetky informácie na jednom mieste (Foto: Organizátori)

Počas môjho štúdia sa vo Vysokoškolskom areáli nedialo nič podobné. Preto sme veľmi radi, že aj majiteľ baru, Marcel Doleži, reagoval pozitívne a tiež sa chopil iniciatívy. K dispozícii bude vďaka nemu aj zvýšený počet stolov na hranie,“ hovorí jeden z organizátorov Marek Janík.

Z pripravovanej akcie sú nadšení aj samotní študenti. Svedčí o tom ich pomoc pri organizácii, niektorí dokonca venovali ceny do súťaže. Podporu našli aj v spoločnostiach Milk-Agro, FaxCopy či Damaged Brain Riders.

Registrácia tímov je ešte stále otvorená. Ak si chcete stredajší večer spríjemniť v súťaživej, no priateľskej atmosfére, 5. apríla o 19.00 vás budú čakať v bare Déjá Vu aj s welcome drinkmi pre hráčov. Detaily nájdete na facebooku.

Avatar

Študentka slovenského + anglického jazyka a literatúry. Práca v rôznych médiách (rádio, webmagazíny rôzneho druhu) ju priviedli aj k štúdiu mediálnych štúdií. Momentálne učí angličtinu a slovenčinu pre cudzincov, realizuje sa v Unipo Presse a často stráca čas na zákutiach internetu so smiešnymi videami psov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *