Kultúra

Každý deň sa 9 z 10 zásuviek stane obeťou zbabelého odkladania skvelých nápadov

Štatistiky sú alarmujúce, preto sme sa v redakcii Unipo Press rozhodli, že tento úmyselne páchaný trestný čin konečne zastavíme a predídeme tak stratám na ďalších drevených a dátových „životoch“ (Foto: Lenka Novotná)

Vyhlasujeme pátraciu akciu po nádejných redaktoroch!

Vek ani študijný odbor tohto ohrozeného druhu vôbec nerozhoduje. Najvýraznejším poznávacím znamením býva prirodzený šarm, nespavosť, zvedavosť, trvalý pobyt na sociálnej sieti a konzumácia nadmerného množstva kofeínu. Ich obľúbeným športom je predovšetkým hod myšlienok na papier, obiehanie zaujímavých podujatí, ale nevylučuje sa ani v súčasnosti veľmi rozšírený prstový aerobik na klávesnici.

Ak chceš predísť strate skvelej šance a talentu v útrobách písacieho stola, priznaj sa dobrovoľne, osloboď svoju drevenú alebo virtuálnu zásuvku a príď na prvú poradu v novom semestri. Už 27. 09. o 12.25 v miestnosti č. 373 na treťom poschodí budovy PU.

Ak prejdeš copyright-om, poskytneme ti bezpečný azyl v super kolektíve, pošleme tvoje články do sveta a odmeníme ťa skúsenosťami. A aby toho nebolo málo, do MAIS-u ti kvapnú aj nejaké tie kredity navyše a môžeš získať aj potrebnú prax.

Ešte stále si sa nerozhodol? Tak klikni na www.https://unipopress.ff.unipo.sk (tu sa práve nachádzaš) alebo daj palec hore našej stránke na Facebooku či Instagrame. Tie ťa už presvedčia. 🙂

Avatar

Lenka Novotná

Som študentkou mediálnych štúdií, milovníčkou hudby, autobiografií a francúzskej kultúry. Okrem toho mám rada vôňu čerstvo upečených domácich koláčikov. Ak ste sa teda práve začítali do článkov na stránke Unipo Press, verte, že najlepšie sa vám bude čítať vtedy, keď si k šálke kávy alebo čaju vychutnáte aj niektorú z mojich sladkých dobrôt. ;)

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *