Nezaradené Vlastná tvorba

Neviete, aký darček kúpiť na Vianoce? 5 tipov na vianočný darček pre mužov

(Foto: pixabay.com)

Niekto ich nakupuje od januára, iní si to nechávajú na posledné dni. Vianočné darčeky. Už o necelý mesiac po štedrovečernej večeri príde na rad rozbaľovanie darčekov. V tomto článku vám poradíme s výberom darčeka pre mužov.

V predvianočnom období, keď väčšina z nás stresuje, pamätajte na jednu dôležitú vec. Žiaden hmotný darček nenahradí to, keď si na niekoho nájdete čas. S týmto vedomím bude výber darčeka nie stresom, ale milou záležitosťou.

Pivná kniha

Áno, muži a pivo jednoducho idú dokopy. Ak máte vo svojom okolí muža, milovníka piva, tento darček ho určite poteší. Autor Mark Dredge ponúka vo svojej knihe The Beer Bucket List prehľad tých najlepších pív z celého sveta a nielen to. Okrem toho predstavuje aj najlepšie bary a pivné akcie, skrátka všetko pre milovníkov piva. Za približne 25 € tak máte o darček postarané. Nevýhodou pre niektorých môže byť, že kniha je v angličtine, ale ako sa hovorí, kde je vôľa, tam je cesta.

Záber z knihy The Beer Bucket List (Foto: amazon.com)

Basketbalová lopta

Pre milovníkov športu, zvlášť basketbalu, môže byť toto skvelým darčekom. Wilson X Connected Smart Basketball v sebe obsahuje rôzne senzory, ktoré prostredníctvom mobilnej aplikácie zobrazujú hráčovi všetko potrebné k tomu, aby trafil kôš. Aplikácia mu následne povie, čo robí zle a na čom by mal pracovať, aby sa stal hviezdou basketbalu. Takúto loptu zoženiete približne za 110 €. Trošku drahý darček, ale určite poteší.

Inteligentná basketbalová lopta (Foto: realsimple.com)

Vínotéka

Pohárik dobrého vína nepatrí len k Vianociam. Ak si vaši rodičia alebo kamaráti občas užijú pekný večer s dvoma deci bieleho aj počas roka, darujte im pod stromček vínotéku. Hneď si budú pripadať ako naozajstní znalci – nielen, že budú mať fľaše kam ukladať, ale navyše víno vždy vychladí na tú správnu teplotu. Na trhu je viacero druhov, stačí si len vybrať.

Jedna z mnohých vínoték (Foto: dobreelektro.cz)

Nabíjacia stanica

Poznáte vo svojom okolí niekoho, kto vlastní všetky možné elektronické zariadenia, ktoré treba priebežne dobíjať? Niekedy v tom môže byť chaos. Nabíjacia stanica tak môže byť skvelým darčekom. Jednoducho do nej vložíte až 5 zariadení, ktoré sa dobijú. Nič viac k tomu netreba písať. Už len dodám, že tento darček zoženiete za približne 20 €.

Nabíjacia stanica pre viacero zariadení (Foto: amazon.co.uk)

Pre domácich kutilov

My chlapi to poznáme, ideme niečo robiť, ale nič nemáme po ruke, klince, nadstavce na vŕtačky a iné. Ani toto už nemusí byť problém vďaka magnetickému pásu na ruku, ktorý v sebe ukrýva niekoľko silných magnetov, a tak viaceré potrebné náradie môže mať človek pri sebe. Magnetický náramok na držanie skrutiek, klincov a vrtákov môžete zohnať už za približne 10 €

Magnetický držiak na ruku (Foto: amazon.co.uk)

Oslovil vás nejaký tip? Podeľte sa o to s nami v komentári, resp. napíšte vaše vlastné tipy na darčeky pre mužov. Čoskoro vám prinesieme aj 5 tipov na vianočný darček pre ženy.

1 Komentár