Vlastná tvorba

Neviete, aký darček kúpiť na Vianoce? 5 tipov na vianočný darček pre ženy

(Foto: pixabay.com)

Pred pár dňami sme vám priniesli článok, v ktorom sme predstavili 5 tipov na vianočný darček pre mužov. (Prečítať si ho môžete po kliknutí TU). Vybrať ten správny darček pre ženu môže byť v niektorých prípadoch komplikovanejšia záležitosť. Darčeky, ktoré sme zaradili do článku sme náročky vyberali tak, aby nešlo o každoročné klišé typu kozmetika alebo kabelka.

Nezabúdajte, rovnako ako pri nákupe darčekov pre mužov aj pre ženy platí jedno pravidlo. Čas, ktorý venujete svojej kamarátke, priateľke, blížnemu človeku, je oveľa väčším darom, než hodnotný darček.

Kryt na telefón

Smart telefóny dnes vládnu svetu. A spolu s nimi aj rôzne doplnky, ktoré slúžia na ich ochranu. Na trhu ich je nespočetné množstvo. Určite vyberiete aj niečo pre ženu — obľúbenú knižnú, či seriálovú postavu, alebo zájdete do abstrakcie. Ak poznáte, čo má daná slečna alebo dáma rada, bude to trefa do čierneho. Aj keď cenovo nepôjde o jeden z tých najdrahších darčekov, predsa len dokáže potešiť.

Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú (Foto: amazon.com)

Hovoriace zrkadlo

Áno, čítate správne. Aj takéto niečo existuje. Svetlo a inteligentné zrkadlo v jednom. Každodenná rutina žien, keď pri zrkadle dokážu stráviť hodiny sa zmení na zábavu. Okrem toho má zrkadlo zabudované reproduktory a mikrofón. Prostredníctvom hlasovej asistentky Siri, alebo asistenta Google, sa môžu ženy so zrkadlom priamo rozprávať. Tento darček zoženiete za približne 90 €. Otázkou ale zostáva, či vďaka tomu nebudú ženy tráviť pri zrkadle podstatne viac času. Za risk a radosť obdarovanej to však stojí.

Hovoriace zrkadlo určite poteší (Foto: harpersbazaar.com)

Slúchadlá, čo zahrejú

Vonku udreli mrazy, ale vaša kamarátka či priateľka chce aj tak počúvať hudbu napríklad pri ceste do školy? Dá sa to aj bez toho, aby jej zamrzli uši. Úplne jednoducho vďaka zatepleným slúchadlám, ktoré sú vhodné práve na vonkajšie použitie počas zimy. Tento darček zoženiete za približne 80 €.

Slúchadlá do zimného počasia (Foto: harpersbazaar.com)

Špeciálny pohár na víno

Aj keď nemáme radi stereotypy, tak ako k mužovi často priraďujeme pivo, k ženám patrí víno. Práve pre tie, ktoré si rady doprajú pohár dobrého vína je tento darček ako stvorený. Ide o tzv. termosku na víno, vďaka čomu je víno vždy uchovávané v tej správnej teplote. Za približne 30 € sú k dispozícii poháre v rôznych farbách. Stačí si len vybrať.

Špeciálny pohár na víno (Foto: eu.usatoday.com)

Instax fotoaparát

Pre ženy, ktoré milujú fotenie v tom pravom slova zmysle. Fotka na Instagrame je jedna vec, ale mať fotografiu vo svojej ruke len pár sekúnd po stlačení spúšte je už o niečom inom. Na výber sú rôzne druhy, ktoré sa líšia funkciami. Tie najjednoduchšie môžete získať za približne 50 €.

Zachytenie jedinečných životných okamihov nebolo nikdy krajšie (Foto: computerbild.de)

Oslovil vás nejaký tip? Podeľte sa o to s nami v komentári, resp. napíšte vaše vlastné tipy na darčeky pre ženy.