Lifestyle

Prajem vám…

Všetkým čitateľom nielen Unipo Press (Foto: Simona Lazorová)

…leto, čas letných aktivít v letnom časovom pásme na letných terasách či kúpaliskách s letnou atmosférou. Nemôžu chýbať letne oblečení kamaráti milujúci letné horúčavy, popíjajúci letný drink. V príjemný letný deň si prajem, aby som ho mala s kým stráviť, aby nám vyšlo počasie a aby som sa na slnku nespálila. Prajem si, aby mi všetko šlo podľa plánov. Si. Sebe.

Chceme si dopriať to najlepšie, čo sa dá. Učia nás na to reklamy, povzbudzujú nás plagáty, bilbordy, slogany. Rodičia nám vždy priali to najkrajšie, ukázali nám, že sme dôležití. Čo ale naše želania pre druhých? Máme radi, ak kamarátom doprajeme byť s nami, vidieť naše videá, fotografie, delíme sa s nimi o svoje zážitky. Teší nás to. Robíme to pre seba… óóó, opäť pre seba? Doprajeme si obdiv, lajky, uznanie a milé slová. Čo prajeme druhým? Môže to byť čokoľvek. Hovorí sa veľa zdravia, šťastia, lásky a potom sa snažíme tváriť príjemne, keď počúvame o ich zdraví, šťastí a láske. Niekedy je to len naoko úsmev, počas ktorého premýšľame, ako to všetko opäť dopriať sebe. Závidíme?

Nahliadam v pokoji svojej rozhorúčenej izby na priateľstvo a nedá mi neoznámiť vám túto dôležitú vec. Dnes sa rozbieha projekt Priateľ praje, na ktorom sa môže podieľať každý z vás. Jeho princíp je veľmi jednoduchý a úprimný. Stačí na kúsok papiera napísať prianie a poslať ho do sveta. Kedy je dnes? Je to každý deň, pretože na dobré veci nie je nikdy neskoro ani príliš skoro. Úspešnosť zapojenia sa závisí od miery lásky, s ktorou svoj dar posuniete ďalej. Preto neváhajte a kúsok svojho dobra venujte tým, ktorí ho potrebujú. Verte, že medzi takých patríme všetci. 🙂

O svoje priania sa môžete podeliť aj verejne, niekoľkými začnem hneď ja. Rozšírte tento projekt medzi všetkých, ktorí sa o kúsok dobra radi podelia.

Avatar

Simona Lazorová

Možnosť niečo vám napísať sa mi spája s lifestylom a hlavne módou. Pozrite
sa preto spolu so mnou na všetko, čo práve letí.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *