Spravodajstvo

Príďte na Kariérny deň na UNIPO

(Foto: pexels.com)

Ak vám nie je vaša budúcnosť ľahostajná, určite aj vám občas preblesne hlavou myšlienka, či si po vyštudovaní nájdete dobrú prácu, či ste pripravení na pohovor a či budete vedieť, kde vlastne prácu hľadať. Takéto myšlienky sužujú najmä piatakov, ktorí už nie sú od vstupu do sveta dospelých veľmi ďaleko, avšak aj mladšie ročníky sa určite zaujímajú o brigády či stáže. Preto vás Prešovská univerzita v Prešove v spolupráci s Národným kariérnym centrom pozýva na Kariérny deň na UNIPO, kde sa dozviete užitočné informácie zo sveta práce.

Kariérny deň sa uskutoční v stredu 7. decembra od 9.30 do 12.30, miestom konania bude foyer hlavnej budovy vysokoškolského areálu. Budete mať možnosť stretnúť svojich potenciálnych zamestnávateľov, pričom v infostánkoch a na prezentáciách sa od nich dozviete informácie o možnostiach uplatnenia sa po skončení štúdia, ale aj počas neho; dozviete sa tiež o ponukách stáží a čiastkových pracovných úväzkoch.

Od 9.30 do 9.45 bude prebiehať slávnostné otvorenie udalosti, po ktorom bude nasledovať predstavenie zamestnávateľov na Kariérnom dni. Medzi nich patria napríklad Amazon, Honeywell, T-systems či Prima banka a mnohí ďalší. Ďalším bodom programu budú prednášky firiem CPL Jobs, Accenture a Your Choice. Počas celej udalosti budete mať možnosť skvalitniť svoje zručnosti potrebné na úspešný pracovný pohovor a získať cenné informácie, ako si vybrať spomedzi rôznych pracovných ponúk. Tak nepremeškajte šancu urobiť niečo pre svoju budúcnosť a navštívte Kariérny deň na UNIPO. 🙂

Kariérny deň na UNIPO Foto: unipo.sk
Kariérny deň na UNIPO (Foto: unipo.sk)

Sonja Tokárová

Študentka mediálnych štúdií, ktorej najväčšími záľubami sú fotenie a písanie. V Unipo Presse môže tieto aktivity prepájať a prináša vám rôzne články z oblasti spravodajstva, ale aj lifestylu a kultúry. Okrem toho nevie obsedieť a miluje dobré knihy, filmy, seriály a handmade tvorenie.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *