Šport

Na registráciu do Turnaja v stolnom futbale ostáva len chvíľa

Neváhajte sa príďte si zahrať aj vy! (Foto: pixabay.com)

Turnaj v stolnom futbale sa pre našu univerzitu pomaly stáva tradíciou. Organizátori ho pre vás pripravujú aj počas tohto akademického roka. Na registráciu vám ostáva už len pár dní.

17. októbra o 17.17 to vypukne! Ďalší ročník turnaja v kalčete bude prebiehať v bare Déja Vu na dvoch Rosengart stoloch. Organizátori začali spoluprácu s Foosballovou úniou Slovenska, no turnaj je určený stále aj amatérskym dvojiciam (PRO sú hráči vo FUS rebríčku umiestnení do 50. miesta a všetci zahraniční hráči). Hrať sa bude s obyčajnými bielymi loptami podľa zjednodušených pravidiel FUS, ktoré nájdete na tomto odkaze.

Všetko, čo potrebujete vedieť o turnaji (Foto: organizátori)
Všetko, čo potrebujete vedieť o turnaji (Foto: organizátori)

Registrovať sa môžete správou na fanpage, ktorá bude obsahovať názov tímu a mená hráčov. Pre viac informácií sledujte Facebook. Ak ste sa ešte nerozhodli zúčastniť sa, organizátori majú pre vás videopozvánku.

Avatar

Viktória Koósová

Študentka slovenského + anglického jazyka a literatúry. Práca v rôznych médiách (rádio, webmagazíny rôzneho druhu) ju priviedli aj k štúdiu mediálnych štúdií. Momentálne učí angličtinu a slovenčinu pre cudzincov, realizuje sa v Unipo Presse a často stráca čas na zákutiach internetu so smiešnymi videami psov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Instagram

Something is wrong.
Instagram token error.