Spravodajstvo

Rozhodnutie, ktoré zmení život

Členom redakcie sa teraz môžeš stať aj Ty! (Foto: pixabay.com)

Nie. Nie som študentkou mediálnych štúdií. A nikdy som nesnívala o tom, že sa na univerzite počas štúdia budem venovať aj „novinárčine“. Dokonca som s tým začala len nedávno, a to úplne neplánovane – šťastnou zhodou okolností. Môj svet sa odvtedy uberá iným smerom, otvárajú sa mi dvere tam, kde som ani netušila, že nejaké môžu existovať.

Znie to lákavo, však? Ak aj vy máte chuť urobiť niečo pre seba, svoje štúdium a prax prostredníctvom práce v najmladšom a najnovšom študentskom médiu, neváhajte a príďte na konkurz. Hľadáme nových redaktorov-kolegov, ktorí vnesú do fungovania časopisu niečo nové s osobitým pohľadom na svet.

(Foto: Unipo Press)
(Foto: Unipo Press)

Na všetkých záujemcov sa 14. marca o 15.00 v miestnosti 373 v hlavnej budove Prešovskej univerzity teší celá redakcia Unipo Press. Vítaní sú všetci tí, ktorí radi píšu či fotia, alebo si myslia, že svojou prácou dokážu obohatiť obsah nášho časopisu.

Mladý a dynamický kolektív môže byť Tvojim pracovným prostredím (Foto: Iva Tomečková)
Mladý a dynamický kolektív môže byť Tvojím pracovným prostredím (Foto: Iva Tomečková)
Avatar

Študentka slovenského + anglického jazyka a literatúry. Práca v rôznych médiách (rádio, webmagazíny rôzneho druhu) ju priviedli aj k štúdiu mediálnych štúdií. Momentálne učí angličtinu a slovenčinu pre cudzincov, realizuje sa v Unipo Presse a často stráca čas na zákutiach internetu so smiešnymi videami psov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *