Kultúra

Staronové relácie Rádia PaF

(Foto: Rádio PaF)

Rádio PaF v novom semestri prichádza s novou vysielacou štruktúrou. Tá je naplnená aj novými formátmi, ktoré dostali priestor aj v netradičnom vysielacom čase.

Popoludnie s Matym

Od pondelka do stredy každé popoludnie zaujímavé informácie z domova i zo sveta svojským Matyho štýlom na „plnú hubu“. Nalaďte sa na Popoludnie s Matym, ktorý v rádiu PaF pôsobí od prvého ročníka ako moderátor. Za tie roky vystriedal mnoho relácií a mnoho spolumoderátorov. Okrem školy moderuje rôzne akcie a od roku 2013 aj vlastný formát Pub Quizu, ktorý priniesol od tohto roka aj do Prešova.

Horúce kreslá

Pondelky budú patriť návštevám. V Matyho relácii sa objavia zaujímaví hostia z prostredia univerzity, ktorých jeden z najskúsenejších moderátorov v PaF-ku vyspovedá práve v Horúcich kreslách od 17-tej.

Kulturlajn

Relácia Slučka – slovenská und česká hudba prichádza do búdok a na stream teraz obohatená o informácie zo sveta kultúry. V spolupráci s Unipo Press vám Viki každý pondelok prinesie pozvánky na zaujímavé udalosti, divadelné predstavenia či kultúrne podujatia.

Unipo fashion

Zaujíma vás móda a záležitosti spojené s ňou? Tak potom neváhajte a zapnite si Rádio PaF každý pondelok od 21.00 do 22.00, počas ktorého vás svetom módy prevedie moderátorská dvojica krásnych slečien, Lenka a Sima. V tejto relácii budete počuť aj skvelé módne a beauty blogerky, nechtárky a iných zaujímavých hostí z prostredia módy a krásy.

Klub bitkárov

60 minút, tri súťažné kolá a dvaja súťažiaci. Relácia Klub bitkárov na vlnách Rádia PaF každý pondelok od 20.00 do 21.00 so skvelou kvízmajsterkou Simou a jej hosťami.

V Klube bitkárov si môžete overiť svoje všeobecné vedomosti (Foto: Rádio PaF)
V Klube bitkárov si môžete overiť svoje všeobecné vedomosti (Foto: Rádio PaF)

Retroparáda

Relácia, na ktorú ste zvyknutí – Retroparáda je už klasikou na vlnách Rádia PaF, tento semester s Klaudy a Majkou v pondelok od 21.00 do 22.00.

Nočná šálka hudby

Ranná šálka, na akú ste boli zvyknutí, dostáva nový rozmer. Vysielanie po desiatej je korenisté – a nie je to gastronomická relácia. Každý pondelok po desiatej v tradičnej zostave Maggie, Viki a technička Eevee.

Rádiocereálie

Všetci vieme, že dobré raňajky sú základom dňa. Ak chcete mať energiu na celý deň, tak nevynechajte rannú výživnú reláciu Rádiocereálie s moderátorkou Klaudy. Každý utorok od 8.00 do 9.30 na Rádiu PaF.

Ľ4U

Zabudnite na country, rock a popovky, v utorok večer vás čakajú iba tie najlepšie ľudovky! A čo je na tom všetkom najviac? Ľudovky bavia v novom semestri o hodinu navyše! Chcete, aby z éteru zaznela aj vaša obľúbená skladba? Nalaďte si Rádio PaF každý utorok večer a moderátor Peťo vám prezradí, ako na to. O mix skvelých ľudoviek sa stará technička Eevee.

A dnes kam?

Je nová relácia moderátorky Majky, ktorá každý týždeň v utorok o 20.00 priblíži so svojimi hosťami zaujímavú krajinu, ktorú budete chcieť potom navštíviť už aj vy.

Ranná šálka hudby

V stredu ráno sa vstáva o niečo lepšie. Od ôsmej do desiatej môžete vo vysielaní počuť Maggie a Viki vždy s príjemnou témou, aby vás naladili do nového dňa. Nalaďte si tieto baby aj vy – okrem moderátoriek tu bude pre vás aj technička Eevee.

Filmové 4U

Filmové 4U je relácia, ktorá vychádza z tradičného formátu 4U, v ktorom ste zvyknutí na priestor pre vaše hudobné priania, pozdravy, a zároveň sa bude tematicky odlišovať zameraním na kinematografiu. Prinesieme diskusie o starších, kultových i nových filmoch a ich premiérach. Filmovú prehliadku spojenú so súťažou o skvelé ceny vám každú stredu od 18-tej do 20-tej ponúknu moderátorky Lenka a Majka.

Rockin’ it

Ak máte už po krk komerčných odrhovačiek v rádiách, tak si nalaďte každú stredu od 20-tej do 21-vej reláciu Rockin’ it s moderátorkou Klaudy. Len tam zistíte, čo je to kvalitná a pravá, nefalšovaná rocková hudba!

Beauty and the Geek

Čo sa stane, ak sa stretne blondína a profesionálny geek? Vtipné príhody dvoch ľudí z rozličných svetov každý druhý týždeň – medzitým si môžete vychutnať reprízu tohto rozhlasového sitcomu. V seriáli budete počuť nerozlučnú dvojku – Maggie a Viki.

Šport s Peťom

Do Rádia PaF prichádza to, čo mu doteraz chýbalo – podpora športu a športového spravodajstva. Každý štvrtok sa dozviete aktuálne športové výsledky, program ďalších zápasov a reportáže priamo zo športových udalostí. Športové dianie pre vás bude pripravovať moderátor Peťo, o techniku sa počas relácie bude starať Marek.

PoP-Talk

Prvý slovenský podcast zameraný na dianie v komiksovom svete a komikse všeobecne aj v Rádiu PaF. V skvelom spin-off-e magazínu PoP-Cult vás bude každý týždeň zabávať Pavol Kušnír, Gabriel Horváth, Matúš Nižnianský a Juraj Grega.

Avatar

Študentka slovenského + anglického jazyka a literatúry. Práca v rôznych médiách (rádio, webmagazíny rôzneho druhu) ju priviedli aj k štúdiu mediálnych štúdií. Momentálne učí angličtinu a slovenčinu pre cudzincov, realizuje sa v Unipo Presse a často stráca čas na zákutiach internetu so smiešnymi videami psov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *