Spravodajstvo

Ukáž svoju šikovnosť na našich stránkach!

(Foto: Janka Grušková)

Si mladým, šikovným a kreatívnym členom našej „uniporodiny“? Rád tvoríš vlastné produkty, ktorými tešíš svoje okolie? Ak áno, tak ti ponúkame jedinečnú príležitosť pochváliť sa svojou tvorbou aj prostredníctvom našej rubriky Made by Student, v rámci ktorej predstavíme tvoju šikovnosť na stránkach nášho (veríme, že už aj tvojho 🙂 ) obľúbeného časopisu Unipo Press. Okrem toho sa budeš môcť zúčastniť aj na plánovanom handmade bazáriku s rovnomenným názvom.

Plagát k plánovanému bazáriku (Foto: Janka Grušková)

Milí naši „unipáci“! Nakoľko ste nás už v minulosti presvedčili o tom, že ste veľmi šikovní a svoj voľný čas mimo našej alma mater trávite vytváraním všakovakých výrobkov od výmyslu sveta, rozhodli sme sa, že vám opäť dáme priestor v rámci kreatívnej rubriky Made by Student, ktorá bude o vás a vašich handmade radostiach. Či už sa venujete tvorbe šperkov, hojdacích koníkov, alebo po nociach štrikujete svetre, pochváľte sa s plodmi svojej práce, prípadne sa podeľte o svoje „know-how“ aj s ostatnými.Odmenou vám bude nielen zviditeľnenie a obdiv vašej šikovnosti, ale aj možnosť prezentácie a predaja vašich produktov na chodbách Prešovskej univerzity v rámci plánovaného pokračovania kreatívneho bazárika Made by Student 2, o ktorom vás budeme bližšie informovať neskôr.

Ak vás naša výzva zaujala, tak neváhajte a pošlite e-mail spolu s niekoľkými fotkami svojich výtvorov na madebystudent@gmail.com.

Simona Antolová

Som študentkou piateho ročníka mediálnych štúdií v Prešove. Vo voľnom čase rada varím, pečiem, čítam (hlavne Unipo-press :) ) a vybehnem niekam do prírody.