Iné

UNIPO odpovedá: Farebná jeseň vs. Mrazivá zima

Uplynulý týždeň nás počasie poriadne prekvapilo. Zo dňa na deň klesla teplota o niekoľko stupňov a farebná jeseň sa ako šibnutím čarovného prútika premenila na zimu ako z ruského filmu. Študentov Prešovskej univerzity sme sa pýtali, ako na túto nečakanú zmenu zareagovali a či by radi vrátili slnečnú jeseň, alebo sa už nevedia dočkať bielej zimy.

Zuzana, Filozofická fakulta

Mňa to teda poriadne zaskočilo! Priznám sa, že som si nepozerala predpoveď počasia, takže keď som sa ráno zobudila a zbadala biele chodníky, neverila som vlastným očiam. Ale nebrala som to nejak tragicky, je predsa koniec novembra takže už bolo aj načase.

Ivana, Filozofická fakulta

Ja keď som zbadala, že sneží, tešila som sa ako malé dieťa! Milujem Vianoce a keďže mám dvoch mladších súrodencov, k zime pre mňa neodmysliteľne patria aj veselé sánkovačky a stavanie snehuliakov. Takže verím, že nám čoskoro poriadne nasneží a budem sa ísť môcť s nimi poriadne vyšantiť.

Lenka, Fakulta športu

Ja zimu nenávidím! Keď som ráno videla zamrznuté okno na izbe, ani sa mi nechcelo vstať. Táto jeseň bola naozaj krásna a len nedávno som si kúpila nový kabát, ktorý už ani poriadne nevynosím. Zima je strašná, vždy sa cítim ako cibuľa a aj tak mi odmŕzajú prsty na rukách aj na nohách. Ja už sa len modlím, aby to čo najskôr skončilo a prišla jar.

Lukáš, Pedagogická fakulta

Ja to nejako neriešim, však je pomaly december, tak je to normálka. A ešte do Vianoc by sme chceli s chalanmi stihnúť chatu spojenú s boardovaním, tak len nech poriadne napadá.

Dominika Bleščáková, Henrieta Hlinková

Avatar

Dominika Bleščáková

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *