Lifestyle

UNIPOpredsavzatia na rok 2017

Plánovanie pôjde ľahšie s diárom (Foto: Simona Lazorová)

Nový rok s malým „n“ pre nás môže byť výzvou splniť niečo, na čo sa odhodlávame už veľmi dlho. Keďže na našej univerzite strávime v priemere  5 rokov, je načase pustiť sa do menších výziev aj tu.

1. Nestratím kartičku a dostanem desiatu kávu v Yogi´s zdarma. Konečne. Bude ma to stáť 9 eur a trochu zodpovednosti. Ušetrím euro (99 centov) a dostaví sa aj žmurknutie jedného z chlapcov.

2. Budem si objednávať obedy vopred. Bude nás to stáť jednu až dve minúty času, no následne gastronomický zážitok. Náhodnú rezervu, ktorú nezjem, venujem bezdomovcom. Možno získam nového kamoša a prídem o pár kíl.

3. Nebudem spať na prednáškach. Skúsim to radšej počas cesty vo vlaku. Bude ma to stáť jednu stŕpnutú nohu a zopár klebiet. Naučím sa ale omnoho viac, vychutnám si kávu a nebudem mať odtlačky lavice na čele.

4. Budem sa učiť priebežne a všetky skúšky dám na prvýkrát. Bez ťahákov. Bude ma to stáť niekoľko absencií z rande, párty, kina a koncertov, no potom sa dostaví jedinečný, neprekonateľný pocit bifľoša. Áno, dokonca aj s týmto označením.

5. Úspešne dokončím, čo som začal/a. Bude ma to stáť veľa a veľa a veľa driny, učenia, stresu, kofeínu, nabíjania, kriku a plaču. Načo sa trápiť? Pre radosť, šťastie, zelený mais, štipendium, prázdniny a sem-tam nejaký ten titul. 🙂

Avatar

Simona Lazorová

Možnosť niečo vám napísať sa mi spája s lifestylom a hlavne módou. Pozrite
sa preto spolu so mnou na všetko, čo práve letí.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *