Lifestyle

UNIPOSKRIŇA – plesový špeciál

Uniposkriňa v strehu (Foto: Janka Grušková)

Malé odreagovanie od učenia padne (a zakaždým vstane) vhod. Ak patríte medzi módnych maniakov, vítate plesovú sezónu s otvorenou náručou, chlebom a soľou. Presne preto sme my dve nemohli chýbať na Benátskej noci.

Masky (aj bez Jima Carreyho), škrabošky, večerné róby a hodenie sa do gala. Kúsok tajomna a dávka šarmu charakterizovali posledný ples masmedikov. Niekoľko tipov, ako sa na ples správne nahodiť, ste si už mohli prečítať. Ako to ale vyzeralo v reáli, to už nájdete na našich fotkách.

V tajomnej Benátskej noci nechýbal slovenský folklór. Opasky a traky krajkou vyšívané, ale princezná to není, jasný pane. Na „ľudovô“ vsadila kameramanka z Mediálky Edita s partnerom Lukášom a tiež moderátorka Ľudka. Citový vzťah k folklóru a láska k vlasti zabezpečili, že dievčatá aj Lukáš vyzerali naozaj skvelo. Palec hore im patrí aj za to, že pri zvyšku outfitu netlačili na pílu a vsadili na jednoduchosť.

Slovenský folklór na jednotku (Foto: Simona Lazorová)
Slovenský folklór na jednotku (Foto: Simona Lazorová)

S folklórom v srdci na ples dorazila aj Natália, ktorá si dala záležať na každom detaile. V tomto prípade kvetiny prispeli k ženskej nežnosti a pozitívne hodnotíme aj jemnú ružovú, ktorá tmavovláskam veľmi pristane.

Ženská krása podotknutá kvetinami (Foto: Simona Lazorová)
Ženská krása vyzdvihnutá kvetinami (Foto: Simona Lazorová)

Červená predstavuje vášeň a energiu, čo týmto slečnám rozhodne nechýba. Evka a Monika, ktoré poznáte z relácie Pýtame sa od veci, sa dokonale (údajne náhodne) zladili. Dlhé šaty s rozparkom Evke predlžovali nohy a pôsobili rafinovane. Kratšie šaty sú zasa vhodnou voľbou pre nižšie ženy a Monike veľmi pristali. Na mediálny ples prišli síce prvýkrát, no nič nepokazili. Preto majú od nás plus. V rovnakej farebnej kombinácii vynikla aj usmievavá Klaudia. Čierna čipka na šatách perfektne sadla k jej kučeravým vlasom. Niet nad prirodzenú krásu, pre milovníčku červenej teda červený bodík.

Vášnivá červená rozpálila nejedno plesové srdce (Foto: Simona Lazorová)
Vášnivá červená rozpálila nejedno plesové srdce (Foto: Simona Lazorová)

Peťo dobre vie, že odtiene sivej sa ženám páčia, stavil teda na jasnú voľbu. Vôbec nešlo o šedú myš. Oblek, ktorý sadne, vždy rozžiari akéhokoľvek muža. Vďaka svojej škraboške na Benátskej noci pôsobil sebavedome, no tajomne.

Tajomno Benátskej noci v odtieňoch šedej (Foto: Simona Lazorová)
Tajomno Benátskej noci v odtieňoch šedej (Foto: Simona Lazorová)

Zažiariť na plese plnom krásnych žien je niekedy naozaj fuška. Veronika si s tým však bravúrne poradila a obliekla si žiarivé šaty v pestrých farbách. Na parkete sme mohli vidieť, ako sa diskosvetlá odrážajú od jemných trblietok a veruže sa nám to páčilo. Nesmieme zabudnúť na jej partnera, s ktorým sa zladili zlatými doplnkami. Ako plus hodnotíme aj bordové sako, v ktorom bol neprehliadnuteľný.

Outfit žiari - láska žiari (Foto: Simona Lazorová)
Outfit žiari – láska žiari (Foto: Simona Lazorová)

To, že zažiariť sa dá aj v duchu hesla „v jednoduchosti je krása“, potvrdil elegantný párik manželov Rusnákovcov. Obaja pôsobili veľmi mladistvo a sviežo. Obzvlášť chválime nadčasovú kombináciu „black&white“. Decentne zvolené doplnky pani manželky splnili svoj účel, a tak aj v tomto prípade platí, že žena je šperkom svojho muža.

Ukážková elegancia a čistý súlad (Foto: Simona Lazorová)
Ukážková elegancia a čistý súlad (Foto: Simona Lazorová)

Tak aj takéto módne úlovky sme stretli na tohtoročnom plese. Pretože UNIPOSKRIŇA je stále v strehu! Ale neboli by sme to my, keby sme sa nepopýšili aj svojimi plesovými outfitmi. Trblietky, volány, riasy a kučery. Prišli sme, zjedli sme, zatancovali sme a vyhrali sme (voucher na 20 €, vďaka čomu sme zasa jedli 🙂 ). No čo je najdôležitejšie, skvelo sme sa bavili a vychutnávali si krásne chvíle nášho posledného plesu na alma máter.

Nebojte, všetci nejako vyzeráme na fotkách z plesu (Foto: Lukáš Medvec)
Nebojte sa, všetci nejako vyzeráme na fotkách z plesu (Foto: Lukáš Medvec)

Článok vznikol v spolupráci s Romanou Valenčákovou.

Avatar

Simona Lazorová

Možnosť niečo vám napísať sa mi spája s lifestylom a hlavne módou. Pozrite
sa preto spolu so mnou na všetko, čo práve letí.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *