Kultúra

Vyhraj dva lístky na Talkshow Prešov

Zisti, akú spojitosť s Prešovom majú hostia talk show (Foto: Hugo Činčala)

Nemáš ešte plán na štvrtok 30. novembra? Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj pre seba a svojho kamoša dva lístky na Talkshow Prešov, ktorá sa uskutoční o 20.00 v Encore clube. Zaži príjemný večer a zisti, čo majú spoločné s Prešovom a východným Slovenskom jej ďalší traja hostia. Podmienky súťaže a to, koho môžeš stretnúť, nájdeš v tomto článku.

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

  • choď na facebookovú stránku Unipo Pressu
  • daj LIKE na tento článok
  • do komentára pod článok označ kamoša, ktorý pôjde s tebou
  • žrebujeme 28. novembra
  • výhercu oznámime v komentároch
  • výherca bude zapísaný na guest liste pri vstupe a lístky bude mať na svoje meno

Držíme ti palce! 🙂

Kto budú hostia?

Mužský protipól Mariky Gombitovej Bekim Aziri, cestovateľ, raper, zabávač a stand-up komik. Utrpel úraz, a keď ho už unavovalo odpovedať na otázku „Čo sa ti stalo?“, s kamarátom natočil o svojom úraze video. Na YouTube eviduje už viac ako 337-tisíc zhliadnutí. Svoje príhody rozpráva v rámci stand-up comedy vystúpení.

Raper a stand-up komik Bekim Aziri (Foto: FB: @bekimzivotparty)
Raper a stand-up komik Bekim Aziri (Foto: Facebook @bekimzivotparty)

Ďalším hosťom najbližšej Talkshow Prešov bude Prešovčan Milosh Harajda, ktorý ako 19-ročný šiel študovať do Londýna. Bol pri zorganizovaní výstavy jedného z najznámejších fotografov na svete Davida LaChapella, ktorý je fenoménom medzi svetovými fotografmi. Fotil pravdepodobne všetky hviezdy svetového šoubiznisu, ale i politickej scény či športu. Milosh o ňom napísal článok, oslovil ním Davida na jeho vernisáži a onedlho už bola jeho veľkolepá výstava aj v Bratislave.

 Milosh Harajda, ktorý sa pohybuje v umelecko- mediálnej brandži a stal sa súčasťou tímu pri tvorbe dokumentu Dancer o Sergeiovi Poluninovi, v ľavo: Sergei Polunin. v strede: Galina Polunina, v pravo: Milosh Harajda (Foto: FB: Milosh Harajda,)
Milosh Harajda, ktorý sa pohybuje v umelecko-
mediálnej brandži a stal sa súčasťou tímu pri tvorbe dokumentu Dancer o Sergeiovi Poluninovi. Zľava: Sergei Polunin, Galina Polunina, Milosh Harajda (Foto: FB: Milosh Harajda)

Diaľková plavkyňa Zuzana Jusková sa stala prvou Slovenkou, ktorá plávala vo vodách 36-kilometrového prielivu Atlantického oceánu, ktoré oddeľujú Francúzsko a Anglicko. Plánovala to zvládnuť približne za 15 hodín a vystúpiť na francúzskom brehu. Napokon bola výrazne rýchlejšia, dosiahla čas 11 hodín a 16 minút.

Diaľková plavkyňa Zuzana Jusková ako prvá Slovenka preplávala La Manche (Foto: Zuzana Jusková)
Diaľková plavkyňa Zuzana Jusková ako prvá Slovenka preplávala La Manche (Foto: Zuzana Jusková)

Najbližšia Talkshow Prešov bude určite zaujímavá. Unipo Press si ju rozhodne nenechá ujsť. Nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže. Možno práve vy si budete môcť užiť skvelý večer v spoločnosti výnimočných hostí Talkshow Prešov.

 

Avatar

Kristína Minárová

Študujem mediálne štúdiá. Milujem knihy, filmy, múzeá, rockové koncerty a festivaly. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *