Kultúra

Zapoj sa do súťaže a vyhraj dva voľné vstupy na Talkshow Prešov

Zisti, akú spojitosť s Prešovom majú hostia talk show (Foto: Hugo Činčala)

Pondelky znamenajú nový štart do nového týždňa a ďalšie povinnosti v škole alebo v práci. Predĺži si víkendovú atmosféru spolu s nami a zapoj sa do súťaže o dva voľné vstupy na Talkshow Prešov. V pondelok 26. februára sa v Encore clube o 20.00 stretnú ďalší traja zaujímaví hostia. Ako sa môžeš zapojiť do súťaže a koho môžeš vidieť, si prečítaš nižšie.

Kto budú hostia?

Na talk show zavíta Tomáš Durkáč, mnohým známy ako člen kapely Helenine oči. Na konte majú už štyri albumy. Ten najnovší s názvom Vajco vydali koncom minulého rokaOkrem tejto kapely je súčasťou multiinštrumentálnej zostavy Akustika. Do reggae miešajú world music, gipsy a ľudové prvky slovenskej hudby. Momentálne ukončujú prácu na svojom novom videoklipe.

Obľúbený interprét medzi publikom (Foto: FB Akustika)

Prešovčan a fighter MMA Jozef Wittner sa venuje zmiešanému bojovému umeniu už pár rokov. Študoval na Fakulte športu Prešovskej univerzity. Je kvalifikovaným trénerom v kulturistike, silovom trojboji a fitness. V roku 2017 na East Pro Fight 10 v Košiciach sa v hlavnom zápase prebojoval k opasku šampióna strednej váhy už po jednej minúte.

Môžeš aj ty trénovať pod jeho vedením (Foto: FB Jozef Wittner)
Aj ty môžeš trénovať pod jeho vedením (Foto: FB Jozef Wittner)

Ďalší hosť bol členom rožňavskej kapely Sexit. Štefan Hundža učil spev a teraz sa venuje opernému spevu v Štátnom divadle Košice. Spieval v najúspešnejších muzikáloch ako Oliver Twist, František z Assisi, Mária Antoinetta alebo v Divadle Jonáša Záborského v hre Sherlock Holmes.

Slovenský rockový, operný a muzikálový spevák hrá spolu s Tomim Furmaníkom v skupine HuFu (Foto: FB Štefan Hundža)
Rockový, operný a muzikálový spevák hrá spolu s Tomim Furmaníkom v skupine HuFu (Foto: FB Štefan Hundža)

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

• choď na facebookovú stránku Unipo Pressu
  • daj LIKE na tento článok
  • do komentára pod článok označ kamoša, ktorý pôjde s tebou
  • žrebujeme v nedeľu 25. februára
  • výhercu oznámime v komentároch
  • výherca bude zapísaný na guest liste pri vstupe a lístky bude mať na svoje meno

Držíme ti palce! 🙂

Nezabudni sa zapojiť aj do našej súťaže o knihu Na rozhraní dvoch svetov od spisovateľa Michala Škrombára, ktorú nájdeš  pri včerajšom článkuO jeho ďalšej tvorbe sa môžeš prečítať v rozhovore od Janky Tomaškovičovej.

Kristína Minárová

Študujem mediálne štúdiá. Milujem knihy, filmy, múzeá, rockové koncerty a festivaly. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.