Spravodajstvo

Profesia days 2023: Už piaty rok spája študentov so svetom práce

Profesia days Košice 2023 (Zdroj: profesia.sk)

V Kasárňach/Kulturpark (Košice) sa 14. – 15. novembra 2023 uskutoční 5. ročník festivalu Profesia days 2023. Do Košíc opäť prinesie koncept otvorených rozhovorov a interakcií medzi návštevníkmi, zamestnávateľmi, odborníkmi a nabitý 2-dňový program so 70 vystavovateľmi.

Profesia.sk, najväčší internetový pracovný portál, organizuje už 5. ročník festivalu pracovných príležitostí na Slovensku. Mnoho študentov cez tento portál hľadá brigádu, stáž alebo trvalé zamestnanie. Dostupné vyhľadávanie pracovných ponúk je pohodlné, prehľadné a jednoduché vďaka nastaveným preferenciám a filtrom.

Priebeh Profesia days (Zdroj: profesia.sk)

Táto udalosť sľubuje otvorenú komunikáciu, vzdelávanie a inovatívny prístup k interakciám medzi študentmi, zamestnávateľmi a odborníkmi. Profesia days 2023 pomôže záujemcom zorientovať sa na pracovnom trhu ešte lepšie a vybudovať si vzťahy so zamestnávateľmi. Zároveň výrazne dopomáha k získaniu cenných kontaktov. Toto podujatie vytvára priestor pre priamu komunikáciu medzi uchádzačmi o prácu, zamestnávateľmi, ale aj odborníkmi. Vzniká tak unikátny priestor, ktorý odstraňuje bariéry medzi týmito troma stranami.

Profesia days Košice 2023 sa bude konať od 14. novembra 10:00 – 19:00 do 15. novembra 10:00 – 18:00 v priestoroch košických Kasární/Kulturpark v budove Alfa.

Miesto podujatia Profesia days 2023 (Zdroj: profesia.sk)

Pre študentov a uchádzačov o prácu bude pripravených až 70 vystavovateľov a profesijné poradenstvo. Na webovej stránke https://profesiadays.sk/vstupenky-kosice2023/ sa môžete do 14. novembra zaregistrovať  a získať tak vstupenku na festival zadarmo. Okrem toho sa na stránke nachádza rozšírený dotazník. Stačí vyplniť základné údaje a automaticky budete zaradený do súťaže o skvelé ceny. Napríklad smart hodinky.

Profesia days 2023 sa už tento týždeň stane miestom, kde sa ľudia stretávajú so svojimi budúcimi zamestnávateľmi, ale aj platformou, ktorá podporuje diskusiu o smerovaní sveta práce. Tento event môže poskytnúť nové vízie a inšpirácie pre všetkých záujemcov o dynamický a modernejší svet pracovných príležitostí.

 

Autorka: Klaudia Korlová

 

Mediálne štúdiá

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *