Kultúra

Súťaž o dva voľné vstupy na Talkshow Prešov

Zisti, akú spojitosť s Prešovom majú hostia talk show (Foto: Hugo Činčala)

Čoraz obľúbenejšia talk show z metropoly východu je už zajtra a my ti opäť prinášame súťaž o dva voľné vstupy. Zapoj sa a podaruj predvianočný zážitok svojej kamarátke či kamarátovi. V pondelok 18. decembra o 20.00 sa uskutoční trinásta Talkshow Prešov v Encore clube. Koho si do svojich kresiel organizátori pozvali, nájdeš v tomto článku.

Kto budú hostia?

Každý, kto miluje tanec, si príde na svoje, pretože hosťom talk show bude aj Viliam Mikula. Študoval choreografiu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, ktorá vychováva odborníkov v oblasti divadla, bábkarstva, hudby, tanca, filmu a televíznej tvorby. Momentálne pôsobí v ľudovom súbore PUĽS ako tanečník a choreograf.

PUĽS od svojho vzniku absolvoval viac ako desaťtisíc predstavení doma a desiatky v zahraničí (Foto: FB: Viliam Mikula)

Kto by nepočul o prešovskej kapele Heľenine oči. Hudobníka Martina Mihalčína mnohí poznajú aj pod prezývkou Lynch. S kapelou sa preslávili piesňami ako Marianna alebo Trim ho!, ktoré vyšli na ich prvom albume Imperium lahodných chutí (2004), a spolu fungujú už od roku 1999. Kapela Heľenine oči vydala aj albumy Tafasasamáš (2008) a Mimozemšťanie (2013) a na konte má tiež niekoľko videoklipov. Nedávno vydali svoj nový album s názvom Vajco (2017).

Hudobník, spevák, textár a frontman kapely Helenine Oči (Foto: FB: Helenine oči)

Spevák Pavol Kovaľ z prešovskej kapely Akustika uzatvára trojicu hostí. Kapela okrem reggae mieša world music, gipsy a ľudové prvky slovenskej hudby. Ich publikum tvoria malí aj veľkí. Multiinštrumentalisti koncertujú na festivaloch, v uliciach slovenských miest na Street tour a v podnikoch. Svojimi pozitívnymi textami chcú všade priniesť „duchovnú revolúciu”.

Kapela pozostáva až z deviatich ľudí (Foto: FB: Akustika)

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

• choď na facebookovú stránku Unipo Pressu
  • daj LIKE na tento článok
  • do komentára pod článok označ kamoša, ktorý pôjde s tebou
  • žrebujeme 17. decembra
  • výhercu oznámime v komentároch
  • výherca bude zapísaný na guest liste pri vstupe a lístky bude mať na svoje meno

Držíme ti palce! 🙂

Neváhaj, zapoj sa do súťaže a príď si užiť príjemných deväťdesiat minút tohto formátu v Prešove. Unipo Press bude znova pri tom a je pripravený písať ďalšiu reportáž. 🙂

Kristína Minárová

Študujem mediálne štúdiá. Milujem knihy, filmy, múzeá, rockové koncerty a festivaly. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.