Lifestyle Rozhovory

UNIPO odpovedá: Vidíme sa na UNIPO FESTE?

Anketu "Unipo odpovedá" budú mať pod palcom Henika a Lenka (Foto: Klaudia Sopková)

V areáli Prešovskej univerzity sa uskutoční siedmy ročník UNIPO FESTU. Pre návštevníkov je pripravený bohatý program plný skvelých hostí. V aktuálnej ankete sme sa študentov pýtali, či sa na tento festival chystajú.

Marek, Fakulta športu

UNIPO FESTU sa zúčastnil aj minulý rok a veľmi ho to zaujalo, preto sa chystá aj na tento ročník. „Najviac sa teším na program, som fanúšik skupiny Iné Kafe, čiže si to určite veľmi užijem. Myslím si, že sprievodný program a hostia sú naozaj dobrí a študenti si tam nájdu svojho obľúbenca. Lístky sme si s kamarátmi kúpili už skôr a veríme, že si to ako partia dobre užijeme.“

Janka, Filozofická fakulta

„Určite sa na festival chystám, počula som od mnohých ľudí, že si to veľmi pochvaľujú. Lístky už mám kúpené dlhšie a teším sa na to,“ povedala Janka. Ako sama priznala, ešte nevie s kým pôjde. Uvidí a podľa toho sa rozhodne.

Janka (Foto: Henrieta Hlinková)

Adam, Filozofická fakulta

„Lístky ešte kúpené nemám a neviem, či pôjdem. Rozmýšľam nad tým a mal by som sa asi poponáhľať, aby som si stihol kúpiť vstupenky, lebo cena sa bude zvyšovať. Predpokladám, že tam pôjdem so spolužiakmi.“

Lenka, Filozofická fakulta

UNIPO FEST ju láka, no tento rok sa ho nezúčastní. „Nevyhovuje mi dátum, takže neprídem. Je to veľká škoda, lebo tento festival je naozaj dobrý a minulý rok som si ho užila. Videla som, že tu budú vystupovať aj skvelí hostia. Naozaj by som veľmi chcela ísť na Heľenine oči alebo napríklad na Kontrafakt. Dúfam, že aj budúci ročník bude mať dobrý program a verím, že sa ho už zúčastním,“ zverila sa nám Lenka.

Lukáš, Fakulta prírodných a humanitných vied

„Na UNIPO FEST sa nechystám. Veľmi ma to neláka, no spolužiaci a kamaráti idú a tešia sa na koncerty kapiel.“ Zároveň dodal, že sa tejto akcie zúčastnil minulý rok, páčilo sa mu to, ale už by tam nešiel.

Zúčastnia sa študenti UNIPO FESTU? (Henrieta Hlinková)

Chystáte sa na jeden z najväčších open-air festivalov v Prešove? Napíšte nám do komentárov.

Henrieta Hlinková

Nový Redaktor

Tento profil slúži redaktorom začínajúcim na Unipo Presse. O to viac ich poteší Vaša spätná väzba. :)