Iné Lifestyle

Darujte obľúbenú filmovú postavu

(Zdroj: VK)

Najčastejším problémom pri výbere darčeka je zistiť, čo vami vybraná osoba ešte nevlastní, po čom túži a v neposlednom rade všetky očakávania prispôsobiť svojmu rozpočtu. Ak máte obavy z výberu toho správneho darčeka a nechcete darovať ďalší pár ponožiek, poradíme vám niečo originálne.

Značka Funko pop sa špecializuje na vyrábanie postáv z rôznych filmov a seriálov. Vinylové figúrky stvárňujú okrem filmových postáv, hercov a známych osobností v kostýmoch aj špeciálne príležitostné modely rôznych hnutí a výročí.

Figúrka
Funko pop figúrka pri príležitosti 80. výročia Spider-mana (Zdroj: VK)

Malé postavičky sa dajú nájsť na niekoľkých webových stránkach s dodaním aj na Slovensko. Figúrky sa nachádzajú v papierovej krabičke a plastovom obale. Zadná strana obsahuje ponuku ďalších figúrok z rovnakej rady.

Zadná strana krabičky
Zadná strana s ďalšími figúrkami (Zdroj: VK)

V prípade, že ste pre Funko pop rozhodnutý, ale nemáte miesto na uskladnenie, siahnite po menšej verzii, a to Fuko pop kľúčenkách, ktoré môžete mať stále so sebou.

Kľúčenka
Funko pop kľúčenka The Batman (Zdroj: VK)

Ak máte doma ozajstného nadšenca, určite neostanete len pri jednej postave. Vo Funko pop formáte si na ich oficiálnej stránke dokážete vytvoriť aj samého seba. Postup je rovnaký, ako keď si vytvárate herných avatarov. Vyberáte si typ tela, farbu a strih vlasov, cez oblečenie až po doplnky, ktorými môžete vyjadriť svoje záľuby.

Vytvorte si avatara podľa vlastnej fantázie (Zdroj: funko.com)

Môžete si k sebe zvoliť aj zvieratko, za čo sa k pôvodnej cene 30$, priplácajú ďalšie 4$. Na mieru šité podobizne sú o čosi drahšie ako bežné modely, preto ak si figúrku neplánujete hneď kúpiť, po dokončení modelovania si ju dokážete uložiť, prípadne stiahnuť do počítača. Takto by som ako Funko pop figúrka vyzerala ja.

Funko pop verzia mňa (Zdroj: funko.com)

Zbieranie figúrok sa pre vás možno stane záľubou, ktorá vám uľahčí aj výber darčekov na Vianoce. Napíšte nám, či ste sa s Funko pop obsahom už stretli, prípadne ktorá figúrka je vaším favoritom.

 

 

Autorka: Veronika Komlošová

Veronika Komlošová

Odmalička pozerám akčné filmy a superhrdinov. Popri štúdiu médií maľujem obrazy. Som súťaživá a mám neskutočne rada kvízy, bubliny a zajace.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *