Lifestyle

Horúčka silvestrovskej noci

Silvestrovská párty (Foto: pexels.com)

Farebné svetlá na oblohe, bublinky v pohári a nekonečná noc plná veľkých predsavzatí. Silvester je už pred dverami a vy premýšľate, čo na seba? V zmysle hesla „ako na nový rok, tak po celý rok“ chcete určite vyzerať úchvatne. Šaty či nohavice? Alebo nebodaj overal? UNIPOSKRIŇA vám opäť poradí. Stačia totiž len tri pravidlá a Silvester máte v suchu.

Pravidlo číslo jeden – lesk

Premeňte sa na ligotavé zlatíčko a očarte leskom na šatách. Silvestrovská noc je ako stvorená obliecť si niečo, na čo po zvyšok roka nemáte odvahu. Trblietavé sako od tety z Čiech či výhodné lesklé nohavice z povianočného výpredaja. Vybláznite sa a vyskúšajte aj výraznejšie večerné líčenie, ktoré nikto neprehliadne ani v noci. Rovnaké pravidlo totiž platí aj pre párty mejkap.

Pravidlo číslo dva – metalíza

Chystá sa noc, keď sa nemusíte báť ani metalických farieb a ich odleskov. Zlatá či strieborná pristanú každej žene a ľudia z vás nebudú môcť spustiť oči. Extravagantné kúsky skombinujte najlepšie s niečím ležérnym, napríklad s potrhanými modrými džínsami alebo sexy čiernym korzetom.

Pravidlo číslo tri – crazy

Nebojte sa urobiť si zo seba srandu. Zoberte škrabošku, parochňu alebo falošné fúzy a uvoľnite tú crazy párty šelmu, ktorá vo vás celý rok drieme. Veď na ďalší Silvester budeme musieť čakať zasa rok.

Horúčka silvestrovskej noci (Foto: Romana Valenčáková)
Horúčka silvestrovskej noci (Foto: Romana Valenčáková)

Romana Valenčáková

Milujem módu a všetko okolo nej. V časopise Unipopress preto pôsobím v rubrike Uniposkriňa a prispievam predovšetkým do sekcie lifestylu.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *