Lifestyle

UNIPOSKRIŇA – Chystáme prekvapenie

Uniposkriňa v strehu (Foto: Janka Grušková)

Rada sa obliekaš? Si rád, keď pútaš pozornosť? Miluješ módu a máš svoj štýl? Tak na čo ešte čakáš?! Uniposkriňa chystá vianočné prekvapenie a TY môžeš byť jeho súčasťou.

Unipo Press vám už celý rok prináša aktuálne a pútavé články z univerzity aj zo sveta. Okrem spravodajstva, ankiet, filmových recenzií či chutných receptov sa prostredníctvom rubriky Uniposkriňa spolu už rok „fešnujeme“. Trendy, ale najmä vaše módne kreácie sú to, čo nás zaujíma. A preto sme si pre vás pripravili prekvapenie. Článok nabitý vychytávkami tejto zimy, osvedčenými tipmi na vianočné darčeky a plný módy, ktorou žijeme.

Je to jednoduché. Stačí, keď nám do komentára na Facebooku pošleš svoju fotografiu v oblečení, ktoré ťa najviac vystihuje. Že nie si na módu? Nevadí. Označ v komentári kamarátku či spolužiaka a ostatné už nechaj na nás. Každý, koho fotka bude pod článkom, sa objaví vo vianočnom vydaní rubriky Uniposkriňa. Navyše vyžrebujeme jedného šťastlivca, ktorý od nás dostane darček. 🙂 Tak neváhaj a staň sa aj TY súčasťou nášho časopisu.

Článok vznikol v spolupráci so Simonou Lazorovou.

Romana Valenčáková

Milujem módu a všetko okolo nej. V časopise Unipopress preto pôsobím v rubrike Uniposkriňa a prispievam predovšetkým do sekcie lifestylu.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *