Lifestyle

6 rád, ako sa ráno obliecť

Nerozhodnosť (Foto: pixabuy.com)

Každé ráno tá istá rutina  čo na seba. Takúto dilemu rieši dennodenne množstvo ľudí. A medzi nimi aj študenti Prešovskej univerzity. Preto je tu niekoľko rád, ako si z toho nerobiť veľkú hlavu.

1. znie: Nechystaj sa ráno. Oblečenie si môžete prichystať aj večer a ráno máte o jednu starosť menej. Ak ste nerozhodní, pripravte si viacero outfitov a tiež vás nezaskočí žiadne počasie.

2. znie: Ak nevieš, aké bude počasie, pomôž si rádiom. To vám povie, ako bude. Na Prešovskej univerzite je známe Rádio Paf, ktoré vám síce nezaručí ideálne počasie, ale zaručene spraví takú náladu, vďaka ktorej vám bude jedno, aké počasie bude.

3. znie: Nepozeraj sa do zrkadla pri obliekaní. Poskladajte si veci do tvaru postavy a máte ušetrený čas. Vyhnete sa nekonečnému prezliekaniu a prezeraniu sa v zrkadle.

4. znie: Obleč si to, čo včera. Áno, dobre čítate. Stačí vymeniť jeden kúsok oblečenia a hneď ste iný človek. Verte, nikomu neublížite, ak nebudete v jeden deň najtrendy osobnosťou spoločnosti. Podľa všetkého je aj tak polovici ľudí jedno, či ste to mali včera oblečené alebo nie.

5. znie: Najmi si svojho stylistu. Nemáme na mysli Lukáša Kimličku alebo Fera Mikloška, ale vašu kamošku, resp. kamoša. Určite sa niekto taký nájde. Pomôže vám s dilemou a vy ste oslobodení.

6. rada nad zlato: Choďte spať oblečení. A problém je vyriešený. 🙂

Aj takto sa dá každé ráno obliecť. Alebo sa oblečiete, alebo vás oblečú, alebo ostanete doma. Ako ste na tom vy s ranným obliekaním ? Napíšte nám do redakcie Unipo Press nápady na ranné obliekanie.

Kristína Matijková

Som dievča, ktoré zaujíma móda, hudba a zábava (párty, kávičkové posedenia, intrákové "pokecy" a domáca pohoda pred telkou). Som typický "snílek", no som aj realistka a chcem poznať aj svet naokolo. Chcem vedieť všetko, proste som zvedavá žena. Lifestyle je môj svet, ale informovať ľudí o novinkách si tiež občas skúsim. Preto píšem o všetkom, čo by mohlo zaujímať nielen mňa, ale aj čitateľov Unipo Press. Ak ma chcete osloviť, reagujem na prezývku Tina/Tinka ;)