Kultúra

Čo nové u Záborského vo februári?

Veľká scéna (Foto: Michal Ivan)

Blíži sa sviatok všetkých zaľúbených. Hľadáte darček, ktorým by ste potešili svojho partnera, partnerku? A čo takto lístky na niektoré z predstavení Divadla Jonáša Záborského? Program je naozaj pestrý. Stačí si len vybrať…

Smiech lieči

Dobrá komédia je liekom na každú dušu. Aj na uponáhľaný život. Už 6. februára sa môžete tešiť na komédiu, nielen pre mužov, s názvom Odpískané. Trojica rozhodcov sa stretne v šatni počas futbalového zápasu. Nebudú chýbať veselé príhody smutných mužov, ktorí si myslia, že práve futbal je šanca na nový život.

10. február sa bude niesť v duchu bláznivej komédie Raya Cooneyho Všetko najlepšie. Cooney patrí medzi najslávnejších autorov divadelných komédií. Pripravte sa na poriadnu dávku absurdných situácií. Ak v divadle hľadáte zábavu a oddych, zavítajte o 18.30 do Historickej budovy DJZ.

Valentínska muzikálová súťaž

Súťažte s muzikálom Jana z Arku o atraktívne ceny! Stačí si zakúpiť lístky na jedno z predstavení 12. alebo 17. februára. Vstupenky s kontaktnými údajmi vhodíte do urny s označením „Valentínska súťaž“ vo foyeri Veľkej scény DJZ. Žrebovanie sa uskutoční 20. februára.

Marec v znamení premiéry

Začiatkom marca sa môžete tešiť na premiéru predstavenia Eugen Onegin. Najznámejší ľúbostný román Alexandra Sergejeviča Puškina bude mať premiéru 3. marca o 18.30 v Historickej budove DJZ. Rezervujte si lístky na jedno z predstavení už dnes!

Viac z programu nájdete na stránke divadla.

Jana Tomaškovičová

Som zakladateľkou a šéfredaktorkou študentského časopisu Unipo Press, čím sa splnil jeden z mojich snov :). Vďaka práci v časopise som na celoslovenskej novinárskej súťaži Štúrovo pero získala stáž v redakcii markiza.sk. Nemám rada stereotyp, takže aj v časopise prispievam do rôznych kategórií, ale mojou vášňou sa stali divadlá a divadelné predstavenia :)

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *