Lifestyle Rozhovory

UNIPO odpovedá: Bavíte sa na UNIPO FESTE?

Anketu "Unipo odpovedá" budú mať pod palcom Henika a Lenka (Foto: Klaudia Sopková)

V areáli Prešovskej univerzity sa v stredu 25.apríla konal siedmy ročník obľúbeného UNIPO FESTU. Aj tento rok bol pre návštevníkov pripravený bohatý program a my sme zisťovali, ako sa im na tohtoročnom festivale páči.

Táňa

„Je to super a úžasne sa bavíme. Najviac sa určite teším na Iné Kafe. Bola som tu už viackrát, dokonca som sa zúčastnila aj TUKE festov a musím povedať, že zatiaľ sa mi to tu páči najviac. Som tu so super partiou a kamarátmi, takže to bude skvelá žúrka dňa.“

Táňa (Foto: Dominika Bleščáková)

Matúš

Matúš sa festivalu na Prešovskej univerzite zúčastnil po prvýkrát a navštívil ho spoločne so spolužiakmi. „Atmosféra je výborná. Nemal som veľké očakávania, ale musím povedať, že som naozaj spokojný.“ Najviac sa tešil na domácich hostí, a to Heľenine oči.

Stano

„Zábava je perfektná, tak ako sa na prešovský festival patrí. Som tu so spolužiakmi a kolegami z Rádia PaF a zatiaľ sa perfektne bavíme. Je tu neskutočne veľa ľudí a najviac sa teším Heľenine oči.“

Matúš a Stano (Foto: Dominika Bleščáková)

Tomáš

Tomáš sa UNIPO FESTU zúčastnil už po tretíkrát a najviac sa tešil na Kontrafakt a Iné Kafe. „Zatiaľ sa určite bavíme, je super počasie a máme kreslá, takže v pokoji aj sedíme.“

Zúčastnili ste sa aj vy tohtoročného UNIPO FESTU? Ako hodnotíte program a zábavu? Čakáme na vaše komentáre. 😉

Dominika Bleščáková, Henrieta Hlinková, Lenka Švihlová

Nový Redaktor

Tento profil slúži redaktorom začínajúcim na Unipo Presse. O to viac ich poteší Vaša spätná väzba. :)