Spravodajstvo

Príď podporiť šikovných študentov

Takto to vyzeralo na predvianočnom Made by Student (Foto: Janka Grušková)

Aj ty máš vo svojom okolí človeka, ktorého by si rád potešil nejakou milou drobnosťou, no produkty v obchodoch sa ti zdajú málo originálne? Ak áno, tak máme pre teba skvelú správu. Už tento pondelok (14. marca) sa uskutoční pokračovanie kreatívnej prezentácie študentskej tvorby pod názvom Made by Student 2, v rámci ktorej máš jedinečnú príležitosť zaobstarať sebe či svojim blízkym milý handmade darček.

Okrem iného sa môžete opäť tešiť aj na prírodné bio balzamy od Marcelky (vpravo) (Foto: Janka Grušková)
Okrem iného sa môžete opäť tešiť aj na prírodné bio balzamy od Marcelky (vpravo) (Foto: Janka Grušková)

Vďaka predchádzajúcemu úspechu nášho bazárika Made by Student, sme sa rozhodli zorganizovať jeho pokračovanie, ktoré sa uskutoční v pondelok od 10.00 do 12.00 vo foyeri VŠA Prešovskej univerzity. Opäť sa môžete tešiť na jedinečné a nápadité produkty našich študentov, napr. na voňavé prírodné balzamy, rozmanité šperky, mydielka, košíčky, detské papučky, originálne tašky, ochutnávku domácich syrov, ale aj na koláčiky za symbolické ceny. Navyše, každý, kto si od našich predávajúcich niečo zakúpi, bude mať možnosť zapojiť sa do súťaže o balíček vyskladaný z produktov našich šikovných tvorcov.

Pokiaľ vás táto akcia zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, sledujte Facebookovú stránku udalosti Made by Student 2, na ktorej každý deň predstavujeme jedného z pondelkových „účinkujúcich“.

Tešia sa na vás organizátorky akcie. 🙂

Simona Antolová

Som študentkou piateho ročníka mediálnych štúdií v Prešove. Vo voľnom čase rada varím, pečiem, čítam (hlavne Unipo-press :) ) a vybehnem niekam do prírody.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *