Kultúra

Prvý týždeň v novom roku s filmovými premiérami

(Foto: freepik.com)

Aj v novom roku sa môžeš tešiť na premiéry v CINEMAXE. My ti prinášame prehľad tých najbližších. Vo štvrtok prídu na veľkoplošné plátna štyri nové filmy. V ponuke bude animovaná komédia, romantický triler, horor či automobilová životopisná dráma.

(Foto: cine-max.sk)
NEROZLUČNÁ DVOJKA

Do slovenskej siete kín prichádza šialená animovaná komédia so slovenským dabingom, ktorej hlavnými postavami sú dvaja nečakaní hrdinovia. Don, bábka s neobmedzenou fantáziou, už nechce hrať v divadle, a tak sa vyberie na dobrodružstvo. V Central parku v New Yorku sa stretne s plyšovou hračkou psa, s ktorým sa skamaráti. Spoločne sa vydávajú na cestu, ktorá zmení ich životy. Na natáčaní sa podieľali scenáristi Toy Story, nominovaný na Oskara.

 

(Foto: cine-max.sk)
ZÁSAH ŠŤASTÍM

Romantický triler v spolupráci tvorcov z Francúzska a Veľkej Británie. Príbeh sa sústredí na tri postavy: Fanny, Jeana a Alaina. Hoci sa zdá, že Fanny a Jean sú dokonalý manželský pár s úspešnými kariérami a veľkým bytom v Paríži, opak je pravdou. Všetko sa zmení, keď medzi nich vstúpi Alain, bývalý spolužiak Fanny zo strednej školy. Opätovné spojenie dvoch mladých ľudí vedie k nevere a nečakanému zločinu. Film natočila režisérska legenda Woody Allen.

 

(Foto: cine-max.sk)
NOČNÉ KÚPANIE

Americký horor rozpráva príbeh o rodine Wallerovcov. Bývalý baseballový hráč Ray Waller sa spolu s manželkou a deťmi nasťahujú do nového domu. Napriek minimálnej šanci na úspech sa Roy nevzdáva a tajne dúfa, že sa dostane späť do profesionálneho baseballu. Svoju manželku Eve presvedčí aj vďaka bazénu, ktorý má byť zábavou pre deti a pomôže mu v prekonaní zdravotných problémov. Avšak netuší, že pod hladinou sa skrýva temné tajomstvo a pomaly sa začína teror.

 

(Foto: cine-max.sk)
FERRARI

Životopisná dráma o mužovi, ktorý vybudoval jednu z najúspešnejších automobilových značiek na svete. Film sleduje boj Enza Ferrariho s osobnými a profesionálnymi problémami počas leta 1957. Po smrti syna a nad priepasťou krachu sa rozhodne staviť všetko na výhru na domácich pretekoch Mille Miglia.

Tomáš Trembulák

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *