Lifestyle Spravodajstvo

Smiem prosiť?

(Foto: pexels.com)

Hľadáte mimoškolské aktivity, ktoré vám síce neprinesú kredity, ale radosť a pohyb? Potom je pre vás University Dance Center to správne miesto! Pýtate sa, čo sa skrýva pod týmto anglickým názvom?

University Dance Center je tanečná škola, ktorá ponúka mnoho pohybových kurzov a cvičení. Svoje zastúpenie má v univerzitných mestách na Slovensku, medzi ktoré patrí aj Prešov. Na tieto tanečné kurzy sa môže prihlásiť každý, nezáleží na tom, či ste vysokoškolák alebo nie, pretože je vítaná aj široká verejnosť.

Prešovské univerzitné tanečné centrum ponúka 6 kurzov. Konkrétne si v pondelok môžete zatancovať Standard & Latino alebo Salsu & Latino. Utorky patria milovníkom ľudových tancov a neskôr aj milovníkom cvičenia jogy. Streda je posledný vyučovací deň, tak sa nezabudnite zastaviť na Zumbu či Reggaeton.

Oficiálny plagát (FOTO: FB Univerzity dance center)
Oficiálny plagát (Foto: FB Univerzity Dance Center)

Zaujala vás táto ponúka a neviete, čo ďalej? Postup je jednoduchý! Navštívte oficiálnu webovú stránku centra, vyberte si kurz, ktorý plánujete navštíviť, a podajte si elektronickú prihlášku. O jej vybavení budete čoskoro informovaní. Kladiete si otázku, čo sa stane, ak sa vám prvá hodina nebude páčiť? Nevadí, do 7 dní od zakúpenia permanentky sa vám peniaze vrátia.

Pohybovať sa začalo už 3. októbra, čo však neznamená, že sa už nemôžete prihlásiť. Šancu máte do 21. 10. 2016. Podrobné informácie nájdete na stránke tanečnej školy. Na záver už len: pohybu zdar!  😉

Avatar

Ingrid Oravcová

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *