Kultúra Nezaradené

Vyhraj dva voľné vstupy na Talkshow Prešov

Zisti, akú spojitosť s Prešovom majú hostia talk show (Foto: FB: Talkshow Prešov)

Zapoj sa do súťaže o dva voľné vstupy na novembrovú Talkshow Prešov, ktorá sa uskutoční už tento pondelok 26. novembra o 19.30 v prešovskom Encore. Ako sa môžeš zapojiť do súťaže a kto budú hostia si prečítaš nižšie.

Kto budú hostia?

Herečka Divadla Jonáša Záborského v Prešove, Veronika Husovská, študovala na Vysokej škole múzických umení v Bratislave odbor bábkoherectvo. Už počas štúdia začala hrať v divadle. Mohli ste ju vidieť v divadelných predstaveniach ako Nikola Šuhaj, Eugen Onegin, Ženba a mnohé ďalšie. Jej manžel, Martin Husovský, príde na talkshow ako hudobný hosť.

Sestra superstáristky Katky Koščovej a manželka Martina Husovského, speváka z kapely Komajota (Foto: djz.sk)

Ďalším hosťom bude František Košarišťan známy pod pseudonymom Fero JokeNatáča vtipné videá, kde paroduje slovenské osobnosti a ich charaktery ako napríklad Zuzanu Belohorcovú, Jána Tribulu, Evu Mázikovú, alebo Noru Mojsejovú. Videá začal tvoriť už v detstve spolu so známou komičkou Evelyn. Okrem toho sa venuje starostlivosti o ľudí s downovým syndrómom v dome sociálnych služieb.

V rannej relácii Teleráno, zľava: Roman Juraško, František Košarišťan, Lenka Šóošová (Foto: FB Teleráno)

Matúš Kočiš vyštudoval Západočeskú univerzitu v Plzni. Je prezident Českej a Slovenskej asociácie rybníkového hokeja. Rybníkový hokej sa vo svojej podstate logicky veľmi podobá klasickému ľadovému hokeju, jeho pravidlá sú však výrazne jednoduchšie. Organizuje rôzne športové akcie ako sú napríklad kvalifikačné kolá, kde môže hokejový tým vyhrať účasť na MS v Kanade. Založil projekt Hokejový sen, o ktorom vzniklo niekoľko dokumentov. Na svetovom finále športových filmov v Miláne získal projekt v superfinále v kategórii Dokumenty — Tímové športy cenu Mention D’Honneur.

Predstaví vývoj projektu Hokejový sen (Foto: FB Hokejový sen)

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

• choď na facebookovú stránku Unipo Pressu
  • daj LIKE na tento článok
  • do komentára pod článok označ kamoša, ktorý pôjde s tebou
  • žrebujeme v pondelok  26. novembra
  • výhercu oznámime v komentároch
  • výherca bude zapísaný na guest liste pri vstupe a lístky bude mať na svoje meno

Držíme ti palce!

Nezabudni kliknúť aj na webovú stránku Talkshow Prešov, kde si môžeš pozrieť všetky záznamy z podujatí, vidieť ich novinky a rezervovať si miesto na sedenie.

Kristína Minárová

Študujem mediálne štúdiá. Milujem knihy, filmy, múzeá, rockové koncerty a festivaly. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.