Druhý týždeň futbalovej miniligy je za nami

Druhý hrací týždeň je za nami (Foto: Henrieta Hlinková)

Počas druhého hracieho týždňa sa od pondelka do stredy odohralo 14 zápasov, počas ktorých bolo zaznamenaných množstvo gólov. Ponúkame vám preto týždennú sumarizáciu a bližšie informácie o odohraných zápasoch.

(Foto: Henrieta Hlinková)

Týždenná sumarizácia zápasov

Pondelok, 15. 10. 2018

UKRBOYS – FC FILO 5 : 6
SPARTUK – LEGIA 17 : 6
DIXIELAND – ŠK MAŠINY ACADEMY 14 : 8
JAŠČURKY – FK CRVENA ZVEZDA 20 : 2

Počas pondelkového hracieho dňa patril medzi najlepších strelcov Daniel Hreha, ktorý v zápase Dixieland – ŠK Mašiny Academy strelil 10 gólov.

Utorok, 16. 10. 2018

PANAMA BOYZ – OTTOMANY 8 : 8
SPARTUK – FC FILO 13 : 5
ŠK MAŠINY – TIGRI CZ 12 : 10
FK ŠLIFKARE – UKRBOYS 11 : 10
FK ŠLIFKARE – LEGIA 12 : 7

Streda, 17. 10. 2018

TIGRI CZ – BS&VS 18 : 7
UKRBOYS – LEGIA 12 : 9
JAŠČURKY – ŠK MAŠINY 12 : 5
PANAMA BOYZ – ABSOLUT TEAM 7 : 5
FK CRVENA ZVEZDA – DIXIELAND 9 : 11

Na čelo strelcov 1. ligy sa po stredajšom dni dostal Ladislav Matej Vrábel, ktorý počas zápasu  TIGRI CZ – BS&VS strelil 12 gólov. Na svojom konte má hráč tímu TIGRI CZ dokopy 19 gólov za 4 zápasy. Na druhom mieste so 17 presnými zásahmi v 3 zápasoch je Daniel Hreha hrajúci za Dixieland. Tretia priečka patrí hráčovi z tímu Jaščurky, Samovi Michniewiczovi, ktorý v 4 zápasoch strelil 9 gólov.

S najväčším počtom gólov v 2. lige na prvom mieste figuruje Maksym Stetsenko, hráč UKRboys so 17 gólmi. Druhá priečka patrí Dávidovi Bilohlávkovi, ktorý svojmu tímu PANAMA BOYZ dopomohol 12 presnými zásahmi počas 5 zápasov. Na treťom mieste je hráč z tímu Spartak, Harnovdi Volodymyr, ktorému sa počas 4 zápasov podarilo vsietiť 11 gólov.

(Foto: Henrieta Hlinková)

Ďalšie zaujímavé zápasy sú na programe aj budúci týždeň a spoločne s Futbalovou miniligou Prešovskej univerzity vás na ne pozývame. Program zápasov a bližšie informácie nájdete na  http://www.miniligapu.sk/.

Henrieta Hlinková

Študentka mediálnych štúdií, ktorá sa riadi tým, že mlčanie je jednou z vlastností dokonalosti. Miluje ruže, literatúru, cyklistiku, malinový čaj a nedá dopustiť na svojich štvornohých miláčikov. Na svete nenávidí nespravodlivosť. Srdce sa jej rozbúši pri futbale a jej snom je navštíviť zápas Bayernu Mníchov. Zbožňuje atmosféru Talianska a k jej romantickej duši patrí túžba navštíviť Santorini a precestovať celý Apeninský polostrov.