Šport

Futbalová miniliga má za sebou tretí hrací týždeň

(Foto: Henrieta Hlinková)

Počas upršaného tretieho hracieho týždňa sa odohralo 10 zápasov. Prinášame vám týždennú sumarizáciu a prehľad tabuľky.

Jaščurky na prvom mieste

Na čelo tabuľky 1. ligy sa po tomto týždni dostalo mužstvo Jaščurky. Po 5 odohraných zápasoch majú na svojom konte 15 bodov. Na druhom mieste s 12 bodmi sú po 6 zápasoch TIGRI CZ a na treťom mieste ŠK Mašiny, ktoré získali počas 5 zápasov 12 bodov.

V tabuľke strelcov sa na prvom mieste ocitol hráč z tímu TIGRI CZ Matej Ladislav Vrabel, ktorý v 4 zápasoch strelil 20 gólov. Druhá priečka patrí Daniel Hrehovi z Dixieland, ktorý ma na svojom konte 19 presných zásahov v 4 zápasoch. Na treťom mieste sa nachádza Samo Michniewicz hrajúci za Jaščurky so 16 gólmi.

V druhej lige vedie Spartuk

V druhej lige vedie tím Spartuk, ktorý v šiestich zápasoch získal 15 bodov. Na druhom mieste figurujú FK Šlifkare s 12 bodmi po 4 zápasoch. Na tretej priečke s 9 bodmi po 5 zápasoch sa ocitol ABSOLUT TEAM.

22 presných zásahov má na svojom konte hráč z tímu UKRboys Maksym Stetsenko. Na druhom mieste je Volodymyr Harnovdi so 17 gólmi. Tretia priečka patrí hráčovi z tímu Spartuk Viktorovi Slavskiymu, ktorý má na svojom konte 15 gólov.

(Foto: Henrieta Hlinková)

Týždenná sumarizácia

Pondelok, 22. 10. 2018

Ottomany – Absolut team 4 : 12
FC Filo – Legia 13 : 7
ŠK Mašiny – Dixieland 14 : 7
Crvena Zvezda – ŠK Mašiny Academy 20 : 3

Utorok, 23. 10. 2018

ŠK Mašiny – BS&VS 8 : 6
UKRboys – Absolut team 5 : 18
PANAMA BOYZ – Spartuk 3 : 10

Streda, 24. 10. 2018

PANAMA BOYZ – FC FILO 6 : 7
OTTOMANY – SPARTUK 5 : 6
JAŠČURKY – TIGRI CZ 17 : 10

Prehľad odohraných aj nasledujúcich zápasov si môžete prezrieť na http://www.miniligapu.sk/.

Henrieta Hlinková

Študentka mediálnych štúdií, ktorá sa riadi tým, že mlčanie je jednou z vlastností dokonalosti. Miluje ruže, literatúru, cyklistiku, malinový čaj a nedá dopustiť na svojich štvornohých miláčikov. Na svete nenávidí nespravodlivosť. Srdce sa jej rozbúši pri futbale a jej snom je navštíviť zápas Bayernu Mníchov. Zbožňuje atmosféru Talianska a k jej romantickej duši patrí túžba navštíviť Santorini a precestovať celý Apeninský polostrov.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *