Kultúra Spravodajstvo

Mediálny ples na Prešovskej univerzite

Príďte a zažite nezabudnuteľnú noc (Foto: Zuzana Kačalová)

Už pätnásť rokov sa študenti mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite pravidelne podieľajú na organizovaní mediálnych plesov. Ani tento rok nikto nezaháľa, ples je už pred dverami a túto udalosť si rozhodne nemôžete nechať ujsť.

Študenti 2. ročníka bakalárskeho stupňa mediálnych štúdií pripravili nielen pre študentov Prešovskej univerzity, ale aj pre priateľov mimo akademickej pôdy večer plný zábavy a zároveň tajomna. Za tento prívlastok udalosť vďačí svojej téme, ktorou je tento rok Benátska noc.

Pätnásty ročník mediálnych plesov na Prešovskej univerzite sa bude konať 1. decembra 2016 v priestoroch školskej jedálne na starom internáte vo vysokoškolskom areáli. Večer odštartuje o 19.00 pestrým programom, na ktorom sa podieľa aj Súkromná základná umelecká škola DAMA v Prešove.  Okrem pestrého programu Vás čaká aj mnoho tanca a hudby, o ktorú sa v priebehu plesu postará DJ Marchello.

Mnohým sa na plese aj pošťastí a neodídu naprázdno. V priebehu večera sa môžete tešiť aj na tombolu, ktorá bude vďaka širokej škále sponzorov naozaj pestrá a lákavá. Zábava bude trvať až do neskorej noci, preto neváhajte a zúčastnite sa na tomto večeri, ktorý Vám určite prinesie mnoho nezabudnuteľných zážitkov.

Ďalšie informácie a aktuality o Benátskej noci hľadajte na udalosti na Facebooku.

Ples už klope na dvere (Foto: Zuzana Kačalová)
Ples už klope na dvere (Foto: Zuzana Kačalová)

Marcel Kušnír

Verný filmový fanúšik. Tento fenomén sa ma drží už nespočetne veľa rokov a preto aj väčšinu svojich článkov venujem filmovej téme. Okrem filmov som veľkým milovníkom hudby a literatúry. V obľube mám hlavne thrillery (čo platí aj pre knihy aj pre filmy). Preferujem rockovú a metalovú hudbu, no taktiež si veľmi rád vypočujem filmové soundtracky. Voľné chvíle si rád spríjemním dobrým filmom alebo knihou.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *