Kultúra

Súťaž o dva voľné vstupy na Talkshow Prešov

Zisti, akú spojitosť s Prešovom majú hostia talk show (Foto: Hugo Činčala)

Zapoj sa do súťaže o dva voľné vstupy na Talkshow Prešov, ktorá je už tento pondelok. Zajtra 28. mája sa v klube Encore o 20.00 stretnú traja zaujímaví hostia. Ako sa môžeš zapojiť do súťaže a koho môžeš vidieť, si prečítaš nižšie.

Kto budú hostia?

Michal Kocúrek je prvý inštruktor na Slovensku, ktorý rozvíja DDPYogu. Okrem neho sa jej venujú len ďalší traja ľudia v Európe. Cvičenie dynamickej jógy, ako každý jej druh, vychádza z tej tradičnej. Rozdiel je v tom, že sa uprednostňuje telesná stránka pred tou duchovnou. Uvoľňuje svalové napätie a pomáha usmerniť myšlienky a pocity. Medzi druhy dynamickej jógy patrí Power Jóga, Ashtanga Jóga a Vinyasa Jóga.

Svoje služb inštruktora ponúka pre všetky vekové kategórie (FB: Mikajlo Grose)
Svoje služby inštruktora ponúka pre všetky vekové kategórie (Foto: FB Mikajlo Grose)

Slovenský gitarista, skladateľ filmovej hudby, producent a scenárista Dávid Kollár sa narodil v hudobnej rodine. Za pôsobenie so svojou skupinou získal v roku 2005 cenu za najlepší inštrumentálny výkon v súťaži Nové tváre slovenského jazzu a tiež mnoho ďalších ocenení z oblasti filmografie, hudby a divadla. Absolvoval veľa koncertov po Slovensku a Európe. Má za sebou mnohé významné spolupráce, ako napríklad s gitaristom Eivindom Aarsetom alebo bubeníkom skupiny King Crimson. Má vlastné nahrávacie štúdio,  založil občianske združenie Take Art a vydavateľstvo s názvom Mystery Stable, v ktorom vydáva svoje sólové albumy.

Založil umeleckú skupinu so zameraním na literatúru a tvorbu filmu pod názvom Kovebo group (Foto: FB: Talkshow Prešov)
Založil umeleckú skupinu so zameraním na literatúru a tvorbu filmu pod názvom Kovebo group (Foto: FB Talkshow Prešov)

Jedným z hostí bude redaktor slovenskej televízie JOJ, Jozef Kubáni. Svoju prácu v spravodajstve a zákulisie tvorby reportáží zo slovenských pohorí opísal v knihe Z tatier Jožo Kubáni, ktorú vydal v tomto roku.

Kniha bude predstavená aj na talkshow (Foto: FB Talkshow Prešov)
Kniha bude predstavená aj na talk show (Foto: FB Talkshow Prešov)

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže?

  • choď na facebookovú stránku Unipo Pressu
  • daj LIKE na tento článok
  • do komentára pod článok označ kamoša, ktorý pôjde s tebou
  • žrebujeme v pondelok  28. mája 
  • výhercu oznámime v komentároch
  • výherca bude zapísaný na guest liste pri vstupe a lístky bude mať na svoje meno

Držíme ti palce! 🙂

Nezabudni kliknúť aj na novú webovú stránku Talk show Prešov, kde si môžeš pozrieť všetky záznamy z podujatí, vidieť ich novinky a rezervovať si miesto na sedenie.

 

Kristína Minárová

Študujem mediálne štúdiá. Milujem knihy, filmy, múzeá, rockové koncerty a festivaly. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *