Kultúra Spravodajstvo

Tattoo SHOW Prešov 2017

(Foto: FB Tattoo SHOW Prešov)

Po štyroch rokoch sa do Prešova opäť vracia udalosť, ktorá poteší srdcia všetkých milovníkov kresby na tele. Tattoo SHOW Prešov sa po štvrtýkrát uskutoční týždeň pred Veľkou nocou.

V historickej budove PKO Čierny Orol sa 8. 4. stretne 40 skvelých tatérov zo Slovenska a celého sveta. Spoločne zabojujú v niekoľkých tetovacích kategóriách, ako napríklad: small, color, realistic a Best of Show.

Plagát udalosti (Foto: FB Tattoo SHOW Prešov)
Plagát udalosti (Foto: FB Tattoo SHOW Prešov)

Stretnúť sa môžete aj s tatérmi z Prešova, napríklad s tatérom, ktorý si hovorí Lubosh Ink (o ktorom sa viac dočítate v článku Janky Gruškovej tu), a so Sju VanDali.

Po prvýkrát budeme môcť na Slovensku vidieť aj tradičné japonské ručné tetovanie TEBORI, ktoré predvedie čestný hosť show, majster TENKIRYU. Tento proces tetovania je vraj oveľa menej bolestivý ako tetovanie strojčekom.

Nebude chýbať ani sprievodný program. Naživo vystúpia prešovské kapely Satin Lead a ElevenHill, svoje tanečné umenie predvedú aj majsterky sveta roku 2016 v Pole Dance, nebude chýbať ani tombola a divácka kategória o Najškaredšie tetovanie. Na záver je pripravená afterparty.

Vstupné na túto udalosť je  7 €.

Ak máte záujem, je možné sa prihlásiť sa aj na TATTOO SEMINARS štyroch tatérov – Samuel Potúček (Slovensko), Erich Rabel (Slovensko), REMIS CIZAUSKAS (Litva), BRENT McCOWN (Nový Zéland). Tie sa budú konať 7. 4. v Harley Davidson (Pod Kalváriou 40). Počet miest je limitovaný u každého tatéra. Cena je 50 € za jednu osobu.

Ak vás táto akcia zaujala, viac informácií nájdete na stránke www.tattooshowpresov.sk alebo na facebookovej stránke Tattoo SHOW Prešov a v udalosti Tattoo Show Prešov.

Iva Tomečková

Stále usmiata osoba. Veľká milovníčka seriálov, severských thrillerov, slovenskej povinnej literatúry, tvrdej hudby a animovaných filmov. Všetko je to v dokonalej harmónií. (Možno) Najväčšou inšpiráciou je pre mňa študentský život a prechodné bývanie na internáte v bojových podmienkach. :D

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *