Kultúra Lifestyle

Valentínske hudobné prekvapenie

Valentínske hudobné prekvapenie (Foto: pexels.com)

Pozor, pozor! Obávaný Deň svätého Valentína sa už blíži a je čas zamyslieť sa nad tým správnym tohtoročným prekvapením. Divadelné predstavenia sú už takmer vypredané, wellnessy zasa predražené a vaša polovička navyše trpí alergiou na čokoládu a plyš? A čo tak zájsť na koncert do filharmónie?

Možno nie ste práve milovníkmi vážnej hudby, no Štátna filharmónia Košice tentokrát pripravila mimoriadny koncert pre zaľúbencov. Populárne melódie z najromantickejších filmov všetkých čias si budete môcť vypočuť v podaní vynikajúceho orchestra pod taktovkou Igora Dohoviča. Skladby z filmov Titanic, Tri oriešky pre Popolušku, Schindlerov zoznam, Posledný Mohykán, Čierna labuť, Gejša, Sedem statočných, Vtedy na Západe a mnohých ďalších na vás čakajú v sviatok všetkých zaľúbených, 14. februára o 19-tej hodine v Dome umenia v Košiciach.

Koncert pre zaľúbených (Foto: pexels.com)
Koncert pre zaľúbených (Foto: pexels.com)

Obliecť sa do gala, navštíviť koncert plný romantických skladieb a potom zájsť niekam na drink či na večeru. Znie to ako celkom sľubný valentínsky večer, čo poviete? 🙂

Romana Valenčáková

Milujem módu a všetko okolo nej. V časopise Unipopress preto pôsobím v rubrike Uniposkriňa a prispievam predovšetkým do sekcie lifestylu.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *